Информатор Киев

ЖИЗНЬ

У Київському зоопарку народилися два дитинча бізона: коли можна побачити маленьких Варту і Вікінга

Днями у зоологічному парку столиці народилися два бізони – Варта і Вікінг. Їх вже можна побачити відвідувачам, бо вони перебувають у відкритому вольєрі.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Київський зоопарк.

«Маленьку Варту мама Веста народила 27 червня, а вчора нас потішила мама Вербена, народивши Вікінга», – розповіли у зоопарку.

Там зазначили, що бізони від природи дуже «сімейні», тож малеча з перших днів перебуває під чуйною опікою численних родичів.

«Зараз малюки перебувають у відкритому вольєрі, насолоджуються теплим сонечком та смакують мамине молочко. Приходьте знайомитись!» – кажуть у зоопарку.

Від початку повномасштабного російського вторгнення Київський зоопарк прийняв понад 140 тварин, життю яких загрожували бойові дії.

Підтримати київський зоопарк та його мешканців можна через купівлю квитків та благодійні внески:

Каси зоопарку працюють: у понеділок – із 12:00 до 16:00, з вівторка до неділі – із 10:00 до 16:00.

На території зоопарку можна перебувати до 17:30. Нагадаємо, за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно залишити територію та прямувати до найближчого сховища.

Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди піти в Києві.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Наверх