ЖИЗНЬ

В Киеве показали ролик с Angry Birds в метро и закрыли продажу жетонов на очередной станции

Столичная подземка семимильными шагами отучает пассажиров от жетонов, выводя их из продажи. С 5 августа на еще одной станции метро в Киеве вам будет отказано во входе без современных средств оплаты проезда. Кстати, сообщили об этой новости креативно, с помощью мультипликационного ролика. 

С понедельника закрывается продажа жетонов на станции метро «Днепр». Об этом сообщает Информатор со ссылкой на пресс-службу метрополитена.

Это уже 4 станция, живущая в будущем: до этого старый способ оплаты исчез со станций «Ипподром», «Теремки» и «Нивки». На них еще можно использовать ранее купленные жетоны, если вы запаслись ими заранее. А так, выбирайте один из доступных вариантов входа в подземку.

Карточка метро

  • продается на всех станциях, причем как за наличные, так и безналично;
  • стоимость поездки может снизиться до 6,5 гривен (в зависимости от количества купленных поездок);
  • можно провести несколько человек по одной карте;
  • действует целый год.

Банковская карта или мобильный телефон с NFC-чипом работает не на всех турникетах (да и не всегда — бывают сбои), да и сэкономить на проезде не получится. Зато карта и уж тем более телефон всегда с вами, а значит можно не плодить лишние карты.

И, наконец, единый электронный билет. Из минусов можно отметить разве что то, что купить его можно не везде — в кассах на станциях «Крещатик», «Театральная», «Майдан Независимости», «Лесная», «Арсенальная», «Академгородок», «Теремки», «Выдубичи» и «Почайна» и в терминалах на станциях «Крещатик» и «Академгорок». В остальном же:

  • работает и в метро, и в наземном транспорте;
  • стоимость проезда также может упасть до 6,5 гривен;
  • можно пополнять онлайн на сайте.

Друзі!Продовжуємо наближатися до #безжетонівВестибюлів з сучасними засобами оплати стає більше. Завтра до всіх попередніх вестибюлів приєднується станція "Дніпро". Жетони уже не продаватимуться у касах. Однак, раніше куплені ще можна використати на турнікеті. Нагадаємо, що сучасні засоби оплати працюють на станції "Нивки" (вихід до пожежної частини), станції "Іподром" (вихід до Іподрому), "Теремки" (вихід до "Магелану") та у вестибюлі (вихід до ТРЦ "Піраміда") станції "Позняки".****Водночас раніше куплені жетони ви зможете ще використати на інших вестибюлях даних станцій та всіх інших. Нагадуємо, що повністю жетон буде поступово виведено з обігу до 30 жовтня 2019 року. ****Якщо ви користуєтесь підземкою, плануєте показувати столицю друзям чи родині на вихідних, постійно буваєте у Києві по справах, інформація нижче стане вам в нагод.Як зручно платити в метро:1) оберіть зручну для вас картку2) зробіть це сьогодні, щоб не гаяти життя у черзіМожливі варіанти:1) Картка метро — ☆продається на працює на усіх станціях, як за готівку так і безготівково☆заставна вартість 15 грн (повертається при здачі картки після використання поїздок у касу)☆вартість поїздок від 8 до 6,5 грн, в залежності від кількості. ☆можна проводити групу осіб (наприклад, якщо ви везете дітей на екскурсію)☆дійсна рік після останньої поїздки2) безконтактна банківська картка☆працює на жовтих турнікетах☆вартість поїздки 8 грн☆працює з додатками ApplePay та GooglePay ! інколи у банківської системи бувають збої, тоді вам доведеться або почекати до відновлення роботи або скористатися альтернативним способом оплати3) е-квиток (КП"ГІОЦ)☆уже продається в автоматах на станціях Хрещатик, Академмістечко☆працює як в метро, так і в наземному транспорті (турнікети позначені)☆в метро продається на станціях — Хрещатик, Театральна, Майдан Незалежності, Лісова, Арсенальна, Академмістечко, Теремки, Видубичі, Почайна☆вартість 50 грн (не повертається)☆вартість поїздок від 8 до 6,5 грн, в залежності від кількості.☆поповнення он-лайн — https://transport.kyivcity.gov.ua/! оператором системи є КП "ГІОЦ", при некоректному спрацюванні потрібно звернутися за телефоном 044 366 55 55! Працівники метрополітену не мають доступу до системи, е-квиток не обслуговується в сервісних центрах метро.Жетон виводиться з обігу в столичному метро і ми не радимо використовувати його як засіб оплати.!!! Якщо у вас зламалася картка метро і ви хочете її замінити та перенести поїздки — потрібно звернутися до сервісних центрів метро. Вони працюють на станціях Політехнічний інститут, Майдан Незалежності, Почайна, Хрещатик, Дорогожичі та Дарниця . З 8 до 19, без вихідних. Техперерва 12.00 -12.30.***Гарних всім поїздок без заторів!@SonyPicturesUkraine

Gepostet von КП "Київський метрополітен" am Sonntag, 4. August 2019

В связи с отказом от жетонов в подземке столицы регулярно возникают проблемы с проходом на станции. Мы не единожды показывали, как в метро Киева собираются огромные очереди.

Руслан Хохлов

загрузка...

© 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания kiev.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх