Зламалася база даних у Київводоканалі: чим це загрожує і коли зроблять рахунки за спожиту воду

Читать на русском

В Київводоканалі повідомили споживачам, що 17 червня тимчасово не працює база даних

Читать на русском
Київводоканал
Київводоканал повідомив про збій в роботі

В Київводоканалі повідомили споживачам, що 17 червня тимчасово не працює база даних

17 червня з технічних причин у Київводоканалі не працює білінгова система (тобто, база даних). Через це фахівці не мають можливості уточнити чи скоригувати інформацію за особовими рахунками. Про це повідомили в Київводоканалі.

Київводоканал повідомив про тимчасовий сбій в роботі білінгової системи.

«Через це наразі ми не можемо оперативно обробляти ваші онлайн-звернення та дзвінки, пов’язані з перерахунками, нарахуваннями, уточненням або внесенням даних», - йдеться в повідомленні.

Всі звернення, отримані через чат-боти та електронною поштою, будуть опрацьовані після відновлення роботи системи, додали в підприємстві.

"Прогнозується, що на відновлення роботи сервісів знадобиться близько доби. Тож на сьогодні і на завтра просимо не планувати візит до наших центрів обслуговування", - зауважили в Київводоканалі.

Чому зливи в Києві призводять до потопів

Щільна забудова у великих містах, неправильне використання та неочищення зливнівок, а також відсутність рослин - це три головні причини потопів, один з яких стався 15 червня у столиці. У Києві сьогодні вулиці перетворилися на річки, подекуди провалився асфальт, а зі зливнівок били метрові гейзери. Проблема зі зливовою каналізацією на території великих міст існує не один рік і, на жаль, буде ще існувати досить довго, бо не всі причини можна усунути в один момент. 

Про це в ексклюзивному коментарі Інформатору розповіла екологічний аудитор Тетяна Лампіка. Зазначимо, що найбільших проблем у Києві сьогодні зазнали центральні райони, де за останні роки з'явився не один сучасний ЖК.

Лампіка до цієї ж проблеми зараховує несанкціоноване будівництво, ведення спеціалізованого бізнесу (наприклад, автомийки, перукарні, ресторани тощо), який використовує великі об'єми води, що також потенційно може посилювати тиск на каналізаційні системи або зливнівки, бо не всі підприємці є добросовісними і дотримуються правила щодо заборони скидувати технічні води до зливнівок. Навпаки, велика кількість такого роду бізнесів взагалі може підключатися не до загальної системи каналізації, а скидати свою технічну воду через зливнівки. Звідси і з'являються неконтрольовані об'єми води, які призводять згодом до проблем під час опадів.

Ще одна проблема - неможливість прочистки зливової каналізації, що призводить до набирання води, гейзерів і інших "водоспадів", які потенційно можуть викликати зсуви ґрунту чи великі дорожні аварії. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

 
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.