Якщо ви забули власні речі під час поїздки у метрополітені, їх можна забрати у бюро знахідок, а документи в поліції
За даними на 13 лютого, тільки минулого тижня столичним метро скористалися 4,2 мільйона пасажирів. Не дивно, що в такому потоці людей можна випадково загубити якісь речі. В метро Києва розповіли, що робити в такому випадку.
В Київському метрополітені нагадують, що в разі виявлення забутих на станції речей їх не можна торкатись. Про знахідку слід повідомити чергового або працівника поліції.
«Бюро знахідок метрополітену приймає лише речі. Документи, знайдені на станціях, передають працівникам правоохоронних органів, тому при їхньому пошуку необхідно звертатися до поліції», - пояснили в підпртємстві.
Працює бюро знахідок на станції «Дорогожичі» у приміщенні колишньої каси(перед лінійкою турнікетів) за наступним графіком роботи:
Телефон для довідок: 044-238-43-13.
Також в Київському метрополітені повідомляють, що у підземці щоночі проходять необхідні роботи з утримання інфраструктури метрополітену, зокрема минулого тижня фахівці профільної служби замінили 27 шпал. Також триває плановий капітальний ремонт ескалаторів на станції «Палац спорту».
В підприємстві нагадують, що рух поїздів «синьою» лінією здійснюється між станціями «Героїв Дніпра» – «Либідська», а між станціями «Теремки» – «Деміївська» працює «човниковий» рух поїздів з інтервалом 13 та 17 хвилин, залежно від напрямку руху. Детально про режим роботи за посиланням.
За тривалий час роботи, з 1982 року, до бюро потрапляли найрізноманітніші згуби залежно від пори року. Тенденції свідчать, що влітку пасажири забувають окуляри, самокати, дитячі наплічники, капелюхи. Натомість у холодні пори року – шарфи, рукавички, шапки, а навесні – парасольки, куртки, наплічники.
Найнесподіваніші речі, що потрапляли до бюро за час його роботи:
КП «Київський метрополітен» закликає пасажирів бути уважними та не забувати свої речі.
Сергій Войченко, керуючий партнер адвокатського обʼєднання «Войченко і Дульський», розкриває важливі відмінності між юристом і адвокатом, розповідає, які навички необхідно розвивати для вибору професії адвоката і на що слід звертати увагу. Приєднуйтеся до перегляду, це буде цікаво та інформативно!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.