Заборона відвідування лісів: яку відповідальність понесуть порушники

Заборона відвідування лісів: яку відповідальність понесуть порушники

У Києві продовжує діяти заборона на відвідування лісів як пішки, так і на транспортних засобах. Відповідні інформаційні позначки про заборону працівники лісопаркових господарств встановлять на в’їздах на територію лісів.

Порушники нестимуть адміністративну відповідальність, а штраф може сягати кількох тисяч гривень. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони міста Києва, передає Інформатор.

«Продовжує діяти заборона відвідування лісових територій, де залишилась значна кількість вибухонебезпечних предметів. Частина лісових територій була зоною бойових дій і там залишаються вибухонебезпечні матеріали. Маємо понад 30 тисяч гектарів лісу, за які відповідають міські служби. Там не припиняються роботи з розмінування. Просимо громадян максимально серйозно поставитись до цієї заборони, адже мова йде про їх безпеку і збереження життя»,  – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА нагадав, що винятком для відвідувань є лише транспорт і техніка, які використовуються Збройними Силами України та іншими державними органами та службами, що мають відповідні повноваження та завдання.

Петро Пантелеєв наголосив, що міські служби подбають про те, щоб скрізь на територіях, відвідини яких заборонено, були присутні попереджувальні таблички з відповідною інформацією.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.