Як заощадити на платіжках за електроенергію: у ДТЕК поділилися інструкцією

Читать на русском

У ДТЕК пояснили, як заощадити на електроенергії

Читать на русском
У ДТЕК пояснили, як киянам можна менше платити за світло
Лічильник

У ДТЕК пояснили, як заощадити на електроенергії

З настанням холодів українці активно починають використовувати чимало електроприладів. Зокрема, це бойлери, обігрівачі, електрочайники тощо. Ці прилади споживають багато електроенергії. Експерти розповіли, як при цьому можна заощадити на оплаті комунальних послуг.   

Про це розповіли на офіційній сторінці ДТЕК "Київські електромережі" у Facebook. Зазначається, що заощадити допоможе лічильник "День/Ніч". Цей прилад має більш вигідний нічний тариф: з 23 до 7 кіловат-години коштуватиме на 50% менше. У такому випадку щомісячна економія буде приблизно така:

  • При 200 кіловат-годин - 79 гривень на місяць;
  • При 500 кіловат-годин - 198 гривень на місяць;
  • При 1 000 кіловат-години - 396 гривень на місяць.   

При цьому в компанії ДТЕК "Київські електромережі" можна придбати комплексну послугу. Це одразу і демонтаж старого лічильника, і встановлення нового приладу. Також спеціалісти встановлять програмування приладу на тариф день/ніч та опломбування. Тому клієнту особисто не доведеться вдаватися в деталі та витрачати багато часу на це.     

Замовити комплексну послугу зі встановленням лічильника "День/Ніч" можна за посиланням на офіційному порталі ДТЕК "Київські електромережі". Вартість комплексної послуги для 1-фазного лічильника (220 В) становитиме 3 499 гривень, а для 3-фазного лічильника (380 В) - 6 199 гривень.

Як заощадити електроенергію?

Варто нагадати, що енергетики неодноразово закликали українців заощадливо споживати електроенергію. Раніше в компанії ДТЕК розповіли, як можна економити електроенергію вдома. Експерти радять українцям:

  • Встановити багатозонний лічильник, аби користуватись найбільш енергомісткими приладами — бойлером, кондиціонером, пральною та посудомийною машинками тощо — вночі (це дозволить також заощадити близько 50% вартості використання електроенергії вночі);
  • Купувати побутову техніку класу споживання "А" або "А+" (такі прилади споживають менше електроенергії); Користуватись енергомісткими приладами по черзі (наприклад, не вмикати одночасно посудомийну машину та пральну машину);
  • Не обігрівати приміщення, в котрому ніхто не перебуває (не використовувати обігрівач у пустих кімнатах);
  • Вимикати світло в кімнатах, де нікого немає. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.