Водойми Києва несуть надзвичайну загрозу для життя: у місті посилили чергування рятувальників

Водойми Києва несуть надзвичайну загрозу для життя: у місті посилили чергування рятувальників

Через підвищення температури повітря рятувальники у Києві посилили патрулювання зони відпочинку «Наталка» й закликають громадян не нехтувати правилами безпеки на водоймах.

Насамперед бути особливо обережними на кризі, враховуючи потепління, закликають рибалок. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА, передає Інформатор.

В останні дні спостерігається підвищення температури повітря, що впливає на стан та міцність криги. Також зафіксовано факти, коли рибалки провалювалися крізь лід. Для запобігання надзвичайних ситуацій і забезпечення безпеки на водоймах рятувальники аварійно-рятувальної водолазної станції (АРВС) КАРС «Київська служба порятунку» посилили патрулювання берегової смуги зони відпочинку «Наталка».

Рятувальники наголошують, що при температурі вище нуля вихід на кригу та риболовля становлять надзвичайну загрозу для життя та здоров’я громадян. Попри регулярні нагадування про небезпеку виходу на кригу чимало людей, особливо рибалок, ігнорують ці застереження.

Із міркувань безпеки громадян закликають не тільки утриматися від виходу на лід, а й подбати про те, щоб діти самостійно не виходили на водойми. Важливо пам’ятати, що необачність і неуважність можуть призвести до трагічних наслідків.

Якщо ви побачили, що людина провалилася під лід, повідомте про це екстрені служби, зателефонувавши на номер 101.

Нагадуємо, що на території зони відпочинку «Наталка» в Києві працює аварійно-рятувальна водолазна станція КАРС «Київська служба порятунку» у складі 8 рятувальників та 2 водолазів, які володіють навичками проведення рятувальних робіт у водному середовищі, мають спеціальне обладнання, що дозволяє працювати на глибині. Працюють цілодобово сім днів на тиждень для забезпечення безпеки та надання вчасної допомоги в разі необхідності. Також проводять постійне патрулювання зони відпочинку, щоб оперативно вжити необхідні заходи в разі виникнення надзвичайних ситуацій на воді.

Водойми Києва несуть надзвичайну загрозу для життя: у місті посилили чергування рятувальників 1
Водойми Києва несуть надзвичайну загрозу для життя: у місті посилили чергування рятувальників 2
Водойми Києва несуть надзвичайну загрозу для життя: у місті посилили чергування рятувальників 3
Водойми Києва несуть надзвичайну загрозу для життя: у місті посилили чергування рятувальників 4
Водойми Києва несуть надзвичайну загрозу для життя: у місті посилили чергування рятувальників 5

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.