Віталій Кличко відкрив рух трамваїв на Дегтярівському шляхопроводу, але Пасажири Києва незадоволені

Читать на русском

Активісти порахували швидкість руху трамваїв і дали рекомендації

Читать на русском
Новини Києва
В Києві відкрили Дегтярівський шляхопровід

Активісти порахували швидкість руху трамваїв і дали рекомендації

В Києві відкрито автопроїзд, а також відновлено рух трамвайних маршрутів №№ 14, 15 на перетині вулиць Дегтярівської та Олександра Довженка. Шляхопровід відкрили для проїзду автотранспорту та трамваю оновленими коліями. Проте, столична спільнота «Пасажири Києва» зауважила, що попри ремонти трамвайних колій швидкість руху трамваїв не збільшилась.

Про це активісти написали в своєму телеграм-каналі і оприлюднили точні цифри реального графіку руху.

«Порівняно з травнем 2023 року час оборотного рейсу (без урахування відстою) трамвайного маршруту №15 не змінився. Зараз більшість рейсів тривають 1 годину 52 хв, раніше - у проміжку від 1:51 до 1:53. На трамвайному маршруті №14 час зменшився на 1 хв (-0,9%) - з 1:55 до 1:54. Відтак лінійна швидкість руху на маршруті №14 - 13,5 км/год, на маршруті №15 - 13,4 км/год, що повільніше майже усіх тролейбусних та автобусних маршрутів», - йдеться в дописі.

При цьому зауважується, що нормальна ж лінійна швидкість на трамвайних маршрутах при частково виділеному полотні складає 20 км/год.

«Але для такого Києву потрібно вкладати мільярди не в автомобільні розв'язки, а в якісну реконструкцію трамвайної мережі, зокрема з шумоподавленням, трамвайними платформами і пріоритетом на світлофорах», - резюмують Пасажири Києва .

  Що змінилося після ремонту Дегтярівського шляхопроводу

Рух Дегтярівським шляхопроводом відкрили для проїзду автотранспорту та трамваю оновленими коліями. Він на 1 метр вищий, ніж попередній. Тепер це – фактично новозбудований обʼєкт. 

Як нагадав мер Києва Віталій Кличко, Дегтярівський шляхопровід побудували у 1963 році. І з того часу його капітально не оновлювали, обʼєкт перебував в аварійному стані.

"Мостовики розібрали конструкції споруди, фундамент та замінили на нові з покращеними характеристиками. Новий шляхопровід на 1 метр вищий, ніж попередній. Ширина споруди збільшилися з 28 до 40 метрів. Довжина шляхопроводу – 36 метри замість 33 метрів. Покращені параметри збільшать пропускну спроможність до 45 тисяч автомобілів на добу", - вказав Кличко. 

Також на новому шляхопроводі зберегли трамвайну лінію, на якій повністю оновили рейки, посилили монолітні плити полотна. Відкритий рух і заїздами та зʼїздами з нового шляхопроводу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.