Виписав собі премію: у Києві спіймали чиновника на розтраті 500 тисяч гривень

Читать на русском

Нагородити себе за працю вирішив екс-директор КП, що відповідає за охорону історичних пам'яток столиці

Читать на русском
Підозра київському чиновнику
Колишній директор КП підписав наказ про премію для себе та кількох колег

Нагородити себе за працю вирішив екс-директор КП, що відповідає за охорону історичних пам'яток столиці

У Києві повідомили про підозру колишньому директору столичного науково-методичного центру з охорони, реставрації та використання пам’яток історії, культури і заповідних територій. Напочатку широкомасштабного вторгнення зс рф в Україну, в березні 2022-го, він підписав накази про виплату премій собі та кільком іншим чиновникам.

Слідство встановило, що дії підозрюваного порушували відповідну постанову уряду. Відтак, накази про преміювання спричинили збитки територіальній громаді Києва на загальну суму понад 500 тис. грн. Також слід зазначити, що чиновник вже не працює в КМДА (науково-методичний центр, що він очолював, підзвітний Департаменту охорони культурної спадщини КМДА).

Прокуратура Києва зазначає, що досудове слідство у справі здійснють спеціалісти Подільського управління поліції Києва. Зараз підозрюваному визначають запобіжний захід. Йому загрожує обмеження волі від трьох до п'яти років, чи тюремний строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади.

Крадуть на ліфтах та овочерізках

Інформатор вже писав про те, що колишній голова комунального підприємства "Київбудреконструкція" отримав повідомлення про підозру за розкрадання понад 4,3 млн грн бюджетних коштів. Комунальники укладали договори з підрядниками та постачальниками, а ті поставляли ліфти та комплектуючі за ціною, що значно перевищувала ринкову.

Раніше повідомлення про підозру вручили колишній начальниці відділу Управління освіти Дніпровської РДА. Її також підозрюють в розтраті бюджетних коштів - при закупівлі овочерізок для закладів громадського харчування в укриттях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.