Відділ кадрів: КМДА шукає водія на Mercedes-Benz, спеціаліста по тендерах та аудитора, щоб за ним слідкував

Богдан Пономаренко

У міській адміністрації пропонують невеликі зарплати та гнучку систему бонусів, а оголошення явно писала людина з почуттям гумору та життєствердною позицією

КМДА шукає на роботу водіїв, бухгалтера, аудитора, фахівця з HR та спеціаліста з проведення тендерів. Відповідні оголошення Інформатор знайшов на профільних майданчиках в мережі. Зарплати - від 17 тисяч до 31 тисячі гривень, і залежать від різних факторів. Але є кумедні вимоги до кандидатів: оголошення явно писала людина з почуттям гумору.

Найбільше вакансій у Київській міській адміністрації - на автотранспортному підприємстві, що обслуговує посадовців. Туди потрібні водії категорії D, фахівець з проведення публічних закупівель (тендерів) та, власне, сам HR-спеціаліст, чи начальник відділу кадрів, що прийматиме на роботу усіх інших.

Останній отримуватиме найбільше, зарплата в начвідділу кадрів становитиме 20,7 тис грн. Від нього чекають активності, прогресивності та відповідальності, а окрім інших посадових обов'язків, він слідкуватиме за обліковуванням робочого часу співробітників та організацією ведення військового обліку. HR-спеціалістові треба знати Кодекс законів про працю, вміти користуватися спеціальною програмою та мати "чудові комунікативні навички" - у гаражі КМДА це, безперечно, йому знадобиться.

До водія вимог менше - треба вміти керувати автобусом (сяде за кермо Mercedes-Benz "по Україні та за межами"), бути відповідальним, старанним та "орієнтованим на результат" - напевно, під останнім мається на увагу безпроблемна доставка посадовців з точки "А" в точку "Б". А ще, треба знати правила дорожнього руху, це також навіщось спеціально прописали у оголошенні. Натомість, водій отримає бронювання від мобілізації та "конкурентну" зарплатню від 19 тисяч гривень.

Також на АТП потрібен фахівець з публічних закупівель. Посада важлива, адже в Кличка витрачають на підтримання автівок мільйони гривень (лише у квітні ми писали про 10 млн грн на автівки). Задачі нескладні - треба готувати документи, розробляти тендерні умови, проводити торги тощо. Зате вимоги до кандидатів досить серйозні - щоб працювати "в команді", треба мати повну вищу освіту, досвід роботи на держзакупівлях, впевнено володіти ПК, бути уважним, наполегливим, а ще - пройти спецкурси зі спецназвою. Вимог стільки, що вже можна було б пожартувати про те, що умови "прописані під конкретного учасника". Платитимуть від 19,5 тис грн.

Також КМДА шукає бухгалтера для Департамента муніципальної безпеки - щоправда, платитимуть досить скромно, від 17 до 20 тис грн на місяць. А от найбільшу зарплатню пропонують внутрішньому аудитору - головспецу з аудиту у Департамент внутрішнього фінконтролю КМДА. Це - людина, яка повинна буде "зсередини" стежити за чистоплотністю посадовців у численних комунальних підприємствах. У вакансії зазначено, що досвід роботи у цьому Департаменті "високо цінується у державному та комунальному секторах", а до зарплатні у 25-31 тис грн пропонуються ще "нарахування" в залежності від стажу держслужби.

Як Кличко "паркує" цінні кадри: скандального посадовця - на АТП, а потрібну людину - у Київміськбуд

Нагадаємо, в лютому Інформатор писав про те, що Віталій Кличко призначив тимчасовим керівником КП "Автотранспортне підприємство КМДА" Дмитра Рахматулліна. Посадовець відомий численними скандалами на попередній посаді очільника інспекції з паркування. А "вишенькою на торті" були звинувачення від правоохоронців щодо неправомірності завищення ціни за евакуацію автомобілів.

Також ми розповідали про те, навіщо Віталій Кличко зробив рокирування у наглядовій раді ПрАТ ХК "Київміськбуд", звільнивши звідти свого першого заступника, Миколу Поворозника, і призначивши ще одного заступника - але вже з самоврядних повноважень, Владислава Андронова. Рішення, на перший погляд, беззмістовне має прихований зміст - адже новий очільник наглядової ради має чимало корисних зв'язків, у тому числі, в уряді Дениса Шмигаля. Відтак, йому буде легше комунікувати з Кабміном, у тому числі, у розрізі видобування суми, необхідної на добудову усіх 22 житлових комплексів, які "застрягли" у "Київміськбуда".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

No ad for you