Вбив вівчарку з АТО на ім'я Чіп, бо пес гавкав: киянину оголосили про підозру

Читать на русском

Киянину не подобалося, що сусідський собака постійно на нього гавкав, кінець кінцем, він застрелив тварину з вогнепальної зброї

Читать на русском
Чоловікові вручили підозру за жорстоке поводження з твариною за вбивство собаки
Пес на ймення Чіп жив у Києві з 2016 року, коли новий господар привіз його з зони АТО

Киянину не подобалося, що сусідський собака постійно на нього гавкав, кінець кінцем, він застрелив тварину з вогнепальної зброї

У Києві оголосили про підозру чоловіку, який застрелив собаку породи бельгійська вівчарка. Інцидент трапився у квітні 2024 року, коли 51-річний чоловік, сусід власника собаки, раптово взяв до рук зброю та вбив тварину. Власники собаки пояснили: їхньому сусіді не подобалося, що той весь час на нього гавкав.

Трагічний випадок стався у приватному секторі Подільського району Києва. У квітні цього року 51-річний чоловік взяв вогнепальну зброю, та вбив сусідського пса, бельгійську вівчарку на ім'я Чіп. Собаку привезли із зони АТО ще 2016 року, і він багато років служив новим господарям, охороняючи їхній будинок, зазначили у Київській прокуратурі.

Втім, стосунки із сусідою в пса не задалися. Власники Чіпа повідомили, що той постійно лаяв на чоловіка, і той скаржився на собаку. А місяць тому взяв до рук зброю та застрелив пса.

На даний час, кажуть у прокуратурі, триває досудове розслідування. Чоловікові вже повідомили про підозру у жорстокому поводженні з твариною, що призвело до її загибелі. За безжалісний вчинок суд може присудити чоловікові до 3 років позбавлення волі.

Поліція штрафує за вигул собак без повідків та намордників - скільки платять порушники

Нагадаємо, Інформатор розповідав, що у Києві правоохоронці карають жителів, які вигулюють своїх собак без намордників або повідків. У випадку, якщо тварини заподіють шкоду людині або майну, то законодавство передбачає конфіскацію тварини. У поліції попередили про можливі наслідки.

Також ми писали про те, що в столиці працюють собаки-терапевти. Йдеться про каністерапію — це особливий вид терапії, який залучає до спілкування собак. Це практикують у столичному центрі каністерапії INNIKOS, який знаходиться по вулиці Прирічна, 27е. Наразі центр співпрацює з об'єднаннями "ЯМаріуполь", "Ветеран Хаб" та "База 4.5.0" й допомагає внутрішньо переміщеним особам, дітям, військовим, ветеранам та їхнім сім'ям.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.