У Києві відновлюють роботу 47 тролейбусу та закривають рух чотирьох інших маршрутів

У Києві відновлюють роботу 47 тролейбусу та закривають рух чотирьох інших маршрутів

З середи, 14 червня, буде відновлено роботу тролейбусного маршруту № 47 «Вул. Милославська – ст. м. «Мінська». Рух тимчасового автобусного маршруту № 47-ТР «Вул. Милославська – ст. м. «Мінська» буде закрито.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Департамент транспортної інфраструктури.

Також від 14 червня і до 1 серпня закривається рух тролейбусів маршрутів №№ 32, 44 та організовується рух тимчасових автобусних маршрутів загального користування № 32-ТР «Вул. Північна – вул. Сошенка», № 44-ТР «Вул. Північна – просп. Степана Бандери».

Рух тролейбусів маршрутів №№ 24, 36 буде організовано відповідно від просп. Свободи та вул. Чорнобильської до вул. Левка Лук’яненка за власними маршрутами, далі – просп. Володимира Івасюка – вул. Олександра Архипенка (у зворотньому напрямку вул. Йорданська – вул. Героїв Полку Азов).

Зміни в роботі міського транспорту пов’язані з капітальним ремонтом просп. Володимира Івасюка на ділянці від вул. Героїв Дніпра до вул. Північної із 14 червня до 1 серпня.

Всі новини громадські автобуси, тролейбуси та трамваї в розділі— ТРАНСПОРТ.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.