У Києві з’явився мурал, присвячений енергетикам та силам ППО - фото

Читать на русском

Новий малюнок присвячений боротьбі з обстрілами окупанта

Читать на русском
Мурал присвячений енергетикам та силам ППО
Новий стінопис присвячений захисникам неба та світла.

Новий малюнок присвячений боротьбі з обстрілами окупанта

У Печерському районі Києва з’явився новий мурал. Малюнок знаходиться на одній з багатоповерхівок, які стоять вздовж бульвару Миколи Міхновського (колишній Дружби Народів). Зараз роботу над муралом вже завершують.

На муралі зображений енергетик у касці та воїн ППО. Мурал є символом боротьби з обстрілами окупанта. За попередніми даними, замовником нового стінопису виступає ДТЕК. Хто саме став автором нового муралу — наразі невідомо.

У Києві з’явився мурал, присвячений енергетикам та силам ППО - фото 1

У Києві з’явився мурал, присвячений енергетикам та силам ППО - фото 2

Проти муралів

Раніше небайдужі кияни виступили проти хаотичного створення нових муралів на стінах будинків. Петицію, де вимагають призупинити підтримку органами місцевої влади створення нових муралів, підписали понад шість тисяч киян. Активісти просять затвердити прозорий механізм залучення громади та експертного середовища до затвердження їх ескізів. Міська влада цю ініціативу підтримала.

Наразі планується внесення доповнення до правил благоустрою Києва.
Після цього автори та ініціатори нових стінописів повинні будуть обґрунтувати доцільність створення муралу з рекомендаціями художньої ради, отримати інформацію від департаменту охорони культурної спадщини щодо відсутності об’єктів культурної спадщини та їх зон охорони за відповідною адресою, надати гарантійного листа від ініціатора створення муралу, а також отримати згоди від власника або балансоутримувача будівлі. Окрім того, необхідним буде схвалення громадської ради при районній в Києві державній адміністрації за місцем знаходження будівлі.

Раніше “Інформатор” писав, що у Києві замість наявного муралу хочуть створити новий із прихованою рекламою горілки.

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.