У Солом'янському районі відкрили Оперативний штаб, де приймають заяви від місцевих мешканців, а на Оболоні продовжують приймати інформацію про наслідки атаки
У Києві зранку 7 листопада 2024-го продовжують ліквідовувати наслідки нічної атаки на місто. У Солом'янському районі відкрили Оперативний штаб, де приймають заяви від місцевих мешканців про отримання матеріальної допомоги, там же можна зарядити мобільні пристрої чи просто зігрітися. Так само підсумовують збитки на Оболоні - там просять інформувати про будь-які наслідки атаки, про які ще не стало відомо, за "гарячою" лінією.
Про відкриття Оперативного штабу у Солом'янському районі у Пункті Незламності у 221 школі повідомляє очільниця місцевої РДА Ірина Чечотка. Адреса штабу - вулиця Кудряшова, 12/14. Там приймають заяви на отримання одноразової матдопомоги, консультують по заявкам державної програми єВідновлення тощо. Контактний телефон: +380934801181 (пані Катерина).
Також там можна зарядити свої мобільні пристрої, зігрітися, перекусити та отримати психологічну допомогу. Разом з тим, працівники Солом'янської РДА здійснюють обхід кожної квартири, що має пошкодження внаслідок ворожої атаки. Контактний телефон: +380679755638 (пані Оксана).
У Оболонському районі, де внаслідок атаки також є потрапляння уламків та руйнування, заявляють, що ситуація під контролем. РДА просить у разі наявності оперативної інформації інформувати за гарячою лінією: 0663563520 та 0443346102. А голова району Кирило Фесик повідомив, що, станом на ранок, пожежу та інші наслідки ворожої атаки на Оболоні ліквідовані, а ситуацію рятувальники вже стабілізували.
Нагадаємо, Інформатор розповідав про те, що внаслідок атаки російських безпілотників по Києву в ніч на 7 листопада в п'яти районах столиці попадали уламки. Виникли пожежі, горіли гаражі, житлові будинки, підприємство, медцентр та бізнес-центр. Є щонайменше двоє потерпілих.
Водночас ми писали, що в столиці утворилися масштабні затори після нічної атаки "Шахедами" та повітряної тривоги. Оборонці міста відкрили рух столичними мостами, проте на під'їздах до Дарницького мосту, а також Північного мосту утворилися довжелезні затори. Схожа ситуація і в метро: потяги їдуть через обидва метромости переповненими, оскільки за декілька годин утворилися справжні "живі черги" з киян, хто бажає потрапити на роботу з лівого на правий берег.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.