У будинках біля київського вокзалу, де вимкнули опалення через аварію, вже теплішають батареї

Комунальники перемкнули систему опалення для шести житлових будинків, що розташовані поблизу місця аварії у Шевченківському районі столиці, та які впродовж двох діб опалювали мобільними котельнями

Опалення аварія комунальна Київтеплоенерго
Очільник Шевченківського району каже, що комунальникам довелося добряче працювати, аби перемкнути мережу опалення будинків

КП "Київтеплоенерго" проводить ремонтні роботи на місці аварії з магістральним водогоном у Шевченківському районі Києва. У суботу, 11 січня, комунальники вже перепідключили тепломережі. Відтак, вже зранку в навколишніх житлових будинках, що залишилися без опалення внаслідок аварії, почали теплішати батареї.

Про проведення термінового підключення будівель до тепломережі повідомив очільник Шевченківської РДА Олександр Поповцев у соцмережах. Так, за його словами, комунальники виконали роботи з перепідключення тепломереж (відтак, "проблемні" будинки, що залишилися без тепла, просто підімкнули до інших мереж, що не постраждали внаслідок аварії на магістральному водогоні).

"Вже з ранку розпочато поступове підключення житлових будинків до центрального опалення. Усі районні служби працюють спільно із фахівцями Київтеплоенерго", - зазначив Поповцев у дописі.

Хамам, водоплавні автівки й розвалені історичні садиби: все про січневу аварію у Києві

Нагадаємо, Інформатор розповідав про те, що у четвер, 9 січня 2025 року, близько 16:40 у Києві сталася масштабна комунальна аварія. На перетині вул. Жилянської та Симона Петлюри поблизу Центрального залізничного вокзалу стався порив тепломережі - гаряча вода вмить заповнила проїжджу частину, перетворивши середмістя на подобу турецького "хамаму". Пошкоджено магістральний трубопровід діаметром 450 мм, і фахівці з КП "Київтеплоенерго" оперативно ремонтуватимуть трубу.

Також ми писали про те, що через аварію на теплотрасі у центрі Києва постраждали два будинки кінця 19 сторіччя. Йдеться про будинок Федора Горячка, зведений у 1880 році, та садибу Анни Бородкової 1889 року: у одному з них нині міститься державна установа, в іншому мешкали пасажири, що приїздили на київський вокзал.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube