Символ стійкості: дві цеглини з Бучі продають з аукціону за 55 тисяч гривень

Читать на русском

Власник художнього твору під назвою "Незламність 2022", що складається з двох цеглин, взятих із постраждалого під час вторгнення до Бучі будинку, продає його на одному з онлайн-аукціонів

Читать на русском
Продаж твору мистецтва у Києві
Дві цеглини, що є мистецьким твором, з підписом автора продаються за 55 тис грн

Власник художнього твору під назвою "Незламність 2022", що складається з двох цеглин, взятих із постраждалого під час вторгнення до Бучі будинку, продає його на одному з онлайн-аукціонів

Інсталяцію під назвою "Незламність 2022", що складається з двох цеглин з бучанських будинків, продається за 55 тис грн на одному з онлайн-аукціонів. Саме у такій формі її автор побачив стійкість українського народу. А продавець обіцяє, що кошти, зібрані з продажу художнього твору, підуть на відновлення зруйнованого будинку у Бучі.

Витвір мистецтва під назвою "Незламність 2022" виставлено на продаж на українському онлайн-аукціоні Violity. Він складається з двох цеглин, взятих зі зруйнованого напочатку повномасштабного вторгнення рф будинків у Бучі Київської області. Автором інсталяції зазначено Максима Репку, київського художника - на верхній частині твору є його підпис і дата.

Власник лоту оцінив дві цеглини з підписом у 55 тис грн
Власник лоту оцінив дві цеглини з підписом у 55 тис. грн

"На інсталяції зображені зруйновані багатоповерхівки Бучі. Це твір сучасного мистецтва, він символізує стійкість українського народу, який пережив окупацію російських військ у важкий період 2022 року. Автор живе і працює в Бучі. Прикрасить будь-який інтер'єр", - розповідає продавець про інсталяцію.

Розмір твору - 36/25/9 сантиметрів. По суті, йдеться про дві звичайні цеглини, взяті із одного зі зруйнованих будинків. Власник лоту встановив ціну у 55 тис грн. Наразі до закінчення аукціону залишився обмежений проміжок часу, втім, ніхто так і не зробив жодної ставки на цей лот. Але який-не-який інтерес до "Незламності 2022" є: на сайті зареєстровано троє відвідувачів, які слідкують за цією інсталяцією.

Цікаво, що цей же продавець виставив на аукціоні Violity ще один схожий лот - цеглину з Бучі, встановивши ціну у 888 грн. У описі до лоту зазначено, що цеглу було вироблено у СРСР на Бучанському цегельному заводі в 1950-1960-ті роки, також вказано, що гроші, виручені з продажу, підуть на відновлення будинку в Бучі.

"На таких цеглах під час окупації міста, жителі готували собі їжу. Клеймо не часте. Знаходиться рідко", - також написав автор, вказавши, що готовий надіслати покупку поштою або передати за умови особистої зустрічі в Бучі.

З аукціону продали оригінальні таблички з київського метро

Нагадаємо, Інформатор писав про те, що таблички з оригінальними літерами, якими оформлювали станції метро до 2012 року, було виставлено на продаж на українському сайті для колекціонерів Violity. Для автентичності продавець не став змивати з табличок "тунельний пил", залишивши їх у такому ж стані, як коли літери було демонтовано зі станцій при ремонті. Максимальна ставка, яку зробили покупці, - 3500 грн: стільки дали за ст.м. "Арсенальна", "Театральна" та "Шулявська".

Також ми повідомляли, що у Києві Фонд державного майна України пропонує 15 січня взяти участь в аукціоні з оренди адміністративної будівлі у Києві. Актив представлений частиною приміщення цокольного поверху будівлі Міністерства закордонних справ. Стартова ціна складає 39 592 гривень.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Поговоримо з Михайлом Орєшніковим, колишнім російським громадянином та чувашським сепаратистом, про те, як збільшення повідомлень про вибухи в Росії впливає на суспільство. А також, як смерть Навального вплинула на російських лібералів та змінила їх світосприйняття. Приєднуйтесь до нас у цій захопливій розмові про сучасні та актуальні події!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.