Сімейні цінності, підтримка та професіоналізм: Як БаДМ відновлює робочі процеси в умовах війни

Сімейні цінності, підтримка та професіоналізм: Як БаДМ відновлює робочі процеси в умовах війни

Україна вже 4 роки захищає свою свободу та незалежність. Мільйони українців змінили свій світогляд, почали більше цінувати речі, які до цього сприймалися більш буденно — родинні свята, сімейні вечори з дітьми за читанням улюблених книжок, щоденне спілкування з рідними тощо. В умовах війни люди часто не можуть бути разом через велику відстань, надзвичайні ситуації, службу у війську та безліч інших обставин. Але для багатьох родина залишається найбільшою підтримкою та опорою, фундаментом, на якому будуються сенси життя людини. І в цих умовах українські сім’ї проходять випробовування на міцність щоденно.

Один із провідних фармдистриб’юторів України — БаДМ, за перші два роки війни втратив два логістичні центри через агресію рф. Ще одна трагедія сталася 6 грудня 2025 року. Внаслідок масованого ракетно-дронового удару по Дніпру було знищено аптечний склад розподільчого центру. Попри це, БаДМ безперебійно забезпечує понад 18 тисяч аптек і лікарень медикаментами, а українці не відчули жодних змін у доступі до лікарських засобів. Компанія оперативно віднайшла нову локацію для розподільчого центру, а спеціалісти, які працювали в Дніпрі, прибули для запуску нового структурного підрозділу. Деякі фахівці вирушили туди разом із другою половинкою, доводячи, що справжня любов й сімейна підтримка витримає будь-які труднощі.

Відновлення розподільчого центру і незламний дух команди

Сергій та Світлана почали свій шлях у компанії понад 10 років тому, працюючи на аптечному складі в Дніпрі, який знищив агресор. Вже під час війни, серед вихору постійних викликів між ними виник особистий зв’язок.

«Якби не БаДМ, наші життєві стежки не перетнулися б. Компанія не тільки забезпечує роботою, а й об’єднує серця людей», — зазначає Сергій.

Світлана Мартиненко і Сергій Захарчук
Світлана Мартиненко і Сергій Захарчук

Їхній досвід став неоціненним у налагодженні процесів нового розподільчого центру. Світлану та Сергія об'єднують взаємна людяність і готовність допомогти. Вони не тільки працюють, але й передають свої знання новим колегам, допомагаючи їм адаптуватися до робочого середовища. БаДМ — місце, де відчувається величезна сила єдності та віри в краще майбутнє.

«Добро, довіра та підтримка допомагають нам витримати все. Ми вистоїмо разом», — підсумувала Світлана.

Почуття, які прокинулися через роки

Наступна історія — довго чекала свого щасливого часу, томлячись у затінку повсякденних турбот. Юлія прийшла в компанію ще у 2010 році, тоді як Андрій у 2021. Вони познайомилися між собою у БаДМ, але справжнє кохання між ними спалахнуло лише в холодну зимову пору, трохи більше року тому.

«Робочий процес, спілкування, а також дружній колектив в компанії посприяли зародженню наших стосунків», — розповідає Юлія.

Андрій Суслов і Юлія Братко
Андрій Суслов і Юлія Братко

Майже через рік після того, як пара почала зустрічатися, рф знищила їхнє місце роботи. Тоді здавалося, що майбутнє на момент втратило ясність. Врешті-решт вирішили — треба їхати, допомагати у запуску нового логістичного хабу, де Андрій та Юлія потрібні як ключові працівники.

«Навіть у складні моменти до багатьох речей потрібно ставитися з позитивом. Коли ти є частиною професійної та дружньої команди, а поруч людина, яка тебе кохає, — це дає неймовірну силу рухатися вперед і працювати на максимум», — говорить Андрій.

Підтримка — ключове у часи випробувань

Іван та Юлія відсвяткували свій перший рік у шлюбі, який став для них символом єдності та взаємопідтримки. Пара понад 10 років працює у компанії.

«Наша підтримка допомагає в кожному дні і моменті, який ми переживаємо», — розповідають вони.

Як і їхні колеги, вони вирушили на нове місце роботи. Самовіддана праця всіх робітників дозволила швидко виправити наслідки ворожого удару по Дніпру, тим самим БаДМ продовжує забезпечувати ліками мільйони українців.

«Головне — бути впевненими у власних силах і йти до своєї мети. Разом ми сильніші. Тільки так можна досягти успіху», — наголошує пара.

Юлія та Іван не дозволили обставинам зламати себе, а навпаки — це зробило їх ще ближчими.

Юлія та Іван Бондаренко
Юлія та Іван Бондаренко

В умовах війни сила БаДМ у єдності

БаДМівці не опустили руки після того, як ворог завдав удару по аптечному складу у Дніпрі. Компанія не залишила людей сам на сам у скрутну годину, а забезпечила новим місцем роботи та можливістю реалізації і розвитку вже на іншій локації. Водночас підтримка одне одного допомогла адаптуватися до нових умов та швидко влитися у робочий ритм.

«Удар по аптечному складу у Дніпрі — це спільна трагедія для кожного працівника ТОВ «БаДМ». І тільки сумісними зусиллями команди ми швидко відновили всі ланцюги постачання шляхом розширення діяльності фармацевтичних хабів. Все, аби й надалі забезпечувати українців ліками та медичними засобами, як і понад 30 років до цього. Ми не відступаємо від нашої головної місії — турбота про здоров’я нації», — наголошує в.о. Генерального директора ТОВ «БаДМ» Дмитро Бабенко.

Інформатор-Київ у Telegram

Image
Швидко пояснимо, що відбувається у столиці

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити