Через запах з рота в керманича рейсового автобуса фахівці Укртрансбезпеки викликали наряд поліції, а вже та встановила, що показники алкоголю у крові водія перевищують норму у 2,6 рази
Зранку у вівторок, 15 липня 2025 року біля Києва через сп'яніння водія скасували рейс автобуса з української столиці до Афін. Кермувальника перевірили на "драгері", та, встановивши перевищення допустимої норми у 2,6 рази, відсторонили від управління. А пасажирам - їх було понад 4 десятки - доведеться пересідати на інші рейси.
Про неприємний інцидент, пов'язаний із вживанням алкоголю водієм рейсового автобуса, повідомили в ДБСТ Укртрансбезпека. Інспектори зупинили автобус марки Bova, що прямував до Афін з Києва, неподалік від української столиці близько 07:00 у вівторок, 15 липня, для перевірки документів. Втім, під час спілкування із водієм звернули увагу на характерний запах від нього. Аби встановити істину, викликали наряд патрульної поліції.
"Поліцейські запропонували водію пройти огляд на стан сп‘яніння. Алкотестер показав 0,52 проміле, що перевищує допустиму норму алкоголю у 2,6 рази", - зауважили в Укртрансбезпеці.
Судячи з відео, що додали до допису фахівці з безпеки на транспорті, водій поводився спокійно та результати перевірки приладом "даргер" не оскаржував. Поліція одразу ж відсторонила керманича від управління автобусом, а рейс скасували. Усім 41 пасажирам тепер доведеться чекати на нові рейси, щоб перевізник зміг виконати свої обов'язки й доправити їх до пункту призначення.
А от на водія чекатиме суд: правоохоронці склали на нього протокол за ст.130 КУпАП і передали його до Святошинськогно суду - за місцем скоєння правопорушення. На нього чекає штраф та позбавлення права керування транспортними засобами - якщо порушення він скоїв вперше, то й покарання буде відносно невеликим. Але нову роботу, ймовірно, шукати все ж доведеться.
Нагадаємо, днями Інформатор писав про випадок у Солом'янському районі Києва, коли киянин буквально "переміг" "драгер". Прилад зашкалив і не міг зрозуміти, скільки у чоловіка алкоголю в крові, а може, й крові в алкоголі - і дивно, як він у такому стані взагалі зміг керувати автівкою.
Також ми розповідали, що у Київській області патрульна поліція упіймала на порушенні креативного водія. Кермувальник преміального Mercedes прикріпив на номерний знак автівки звичайний зелений листок, так, нібито він потрапив туди випадково. Втім, зупинивши авто, патрульні виявили, що листок був прилаштований за допомогою канцелярського скотчу: на водія склали постанову, що передбачає чималий штраф.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.