Окремі житлові будинки Києва досі залишаються без опалення: в чому причина

Читать на русском

Будинки зазвичай обслуговуються приватними компаніями від забудовника

Читать на русском
Київ, комунальні послуги
В столиці окремі житлові будинки залишаються без опалення

Будинки зазвичай обслуговуються приватними компаніями від забудовника

До будинків, де досі існує проблема із постачанням тепла, зокрема, належить до ЖК «Дипломат-Хол» на вул. Жилянська, де опалення здійснюється від індивідуальної газової котельні. Київська влада дала пояснення ситуації, що склалася.

В інформації, яка  оприлюднена на сайті Київської міської ради повідомляється, що попри запропоновані містом допомогу та реальні алгоритми вирішення ситуації окремі житлові будинки досі залишаються без опалення через відсутність договорів на постачання газу.

«У переважній більшості випадків проблема підключення та постачання тепла в таких будинках виникла через неналежну підготовку до зими в частині врегулювання з боку приватних власників фінансової заборгованості за спожитий природний газ, а також незадовільне технічне обслуговування обладнання котелень», - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що зазначені будинки зазвичай обслуговуються приватними компаніями від забудовника.

«До будинків, де досі існує проблема із постачанням тепла, зокрема, належить до ЖК «Дипломат-Хол» на вул. Жилянська, де опалення здійснюється від індивідуальної газової котельні. Тут створене ОСББ. У цьому випадку отримана відмова в укладенні договору на постачання газу через прострочену документацію, що стосується повноважень правління ОСББ», - зауважили в КМДА.

Пояснюється, що новий склад правління обрано не було і до цього часу ОСББ не надало підтверджувальні документи, що давали б правову підставу для укладення угоди на постачання газу.

«Подальше споживання газу не на умовах ПСО (покладання спеціальних обов’язків), на жаль, призведе до зростання його вартості у кілька разів, про що правління ОСББ було поінформоване. Тому ОСББ має негайно вирішити питання укладання договору та надати для цього необхідну документацію, як того вимагає закон», - наголошують у КМДА.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.