21 березня протиповітряна оборона відбила ворожу атаку, була знищена 31 ракета в межах Київської області
Під час ранкової ракетної атаки у четвер, 21 березня, протиповітряна оборона знищила 31 ракету. З них - 2 балістичні та 29 крилатих. Всі повітряні цілі були збиті над Київською областю.
Про це повідомив командувач Повітряних Сил Микола Олещук. За його словами, у ніч на 21 березня ворог атакував Україну двома балістичними/аеробалістичними ракетами "Іскандер-М" (KN-23)/Х-47М2 "Кинджал", а також 29 крилатими ракетами Х-101/Х-555.
Ракети росіяни випустили з 11 стратегічних бомбардувальників Ту-95МС. Райони пусків - Волгодонськ та Енгельс.
"Ракети заходили з півночі, основний напрямок удару - Київ", - повідомив Олещук.
До відбиття повітряного нападу залучали зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил та мобільні вогневі групи Сил оборони України. В результаті успішної бойової роботи усі ворожі ракети були збиті на Київщині.
Після паузи в 44 дні, ворог завдав чергового ракетного удару по Києву у четвер, 21 березня. Повітряна тривога в столиці тривала майже 3 години. Після складних маневрів в суміжних областях, ракети заходили на столицю одночасно з різних напрямків.
Уламки снарядів завдали руйнувань у столиці. Зокрема, у Подільському районі уламки впали на територію нежитлової забудови. Також сталося загоряння на трансформаторній підстанції, пожежу ліквідовано.
У Шевченківському районі пошкоджено багатоповерховий житловий будинок, вибуховою хвилею вибиті вікна, є загоряння квартири, проводиться евакуація мешканців з будинку. Також горіли три автомобілі. Уламки впали й на територію житлової забудови між дитячим садком та житловими будинками, без негативних наслідків. Горів приватний житловий будинок.
У Святошинському районі зафіксовано пошкодження багатоповерхового житлового будинку - падіння уламків на 4-й поверх дев'ятиповерхового, вибуховою хвилею вибиті вікна. Горіло авто.
Всі екстрені служби працюють на місцях пригод. Наразі, за уточненими даними, кількість поранених зросла з 10 до 12. Інформація щодо загиблих відсутня.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У київському метро значно більше проблемних ділянок, ніж було озвучено владою: через що погіршується стан підземної інфраструктури і що робити далі, роз'яснює транспортний експерт Дмитро Беспалов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.