У середу, 3 травня, столиця України зазнала чергового повітряного нападу з боку ворога. На Київ була атака дронів.
Це третя атака за останні 6 днів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на КМВА.
"Цього разу Київ був атакований виключно дронами. За попередньою інформацією, рашисти, як зазвичай, використали іранські БПЛА «Shahed». Звичайною та незмінною залишається і тактика противника - з настанням темного часу доби, країна-терорист запустила свої баражуючі боєприпаси з різних напрямків. За попередньою інформацією, в повітряному просторі навколо столиці було виявлено і збито усі ворожі цілі. Дані оперативного зведення на цей момент - без жертв та руйнувань. Інформація уточнюється. Силам протиповітряної оборони щира подяка відмінну, професійну службу! Ви вкотре врятували життя киян та інфраструктуру міста! Слава Україні!" - Сергій Попко, начальник КМВА.
Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.
Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.
Платон Бережний