Неймовірна історія возз’єднання немовляти з батьками, яких розлучила війна

Неймовірна історія возз’єднання немовляти з батьками, яких розлучила війна

Чарівний 5-тимісяний малюк Богданчик. Він з’явився на світ в пологовому будинку «Лелека» у липні. Однак, генетичні батьки дитини Ірина та Мирослав – а так скалися життєві обставини, що виносити та народити дитину для люблячої пари могла лише інша жінка – не змогли бути присутніми на пологах та обійняти свою крихітку відразу після народження. Адже місто, в якому проживає сім’я, ще у березні було окуповане російськими військами. Батько хлопчика – учасник АТО, держслужбовець, через що його безпечний виїзд був неможливим.

«Щоб покинути місто, необхідно було пройти 30 ворожих блокпостів. Окупанти мали списки неугодних…», - згадує чоловік.

Звісно, «Лелека» не залишився байдужим. І в такий складний час для родини взяв малюка під своє надійне крило. За 4,5 місяці пологовий будинок став для малюка першим домом, а колектив закладу – першою сім’єю. Тут для немовля створили затишок, забезпечили піклування та дарували щиру любов.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Медичний центр «ЛЕЛЕКА» (@leleka_clinic)

Враховуючи потреби малечі, одну із післяпологових палат було переобладнано на безпечну дитячу кімнату з усім необхідним для дитини – ліжечко, манеж, іграшки, їжа, одяг та засоби гігієни. Проте, основне, що отримував Богданчик тут – турботу медичних сестер, які цілодобово піклувалися про нього. За ці місяці малюк став рідним та близьким для кожного працівника «Лелеки».

З міркувань безпеки ми не називаємо місто, де перебували весь цей час батьки. Проте, можемо сміливо говорити про те, що в листопаді Сили спеціальних операцій звільнили місто від російських окупантів, туди зайшли українські військові. І, як тільки це стало можливим, Ірина та Мирослав сіли на перший потяг та приїхали до Києва за своїм сином.

Неймовірна історія возз’єднання немовляти з батьками, яких розлучила війна 1

«Лише у травні я змогла оговтатись від усвідомлення того, що наше місто окуповане, і це може тривати роками! Однак, думка про те, що у нас народився син, що про нього дбають, за ним доглядають, додавала сили та духу проживати безкінечні дні у невизначеності та повному жаху, що відбувався довкола», - згадує Ірина.

Відсутність води, електроенергії, зв’язку та постійні обстріли – реальність, з якою зіткнулись батьки Богдана в окупації. Ірина знаходила єдине місце, де ловив зв'язок, щоб мати змогу побачити сина бодай по телефону… Так тривало довгих 4,5 місяці.

Але ця історія мусила мати щасливе закінчення. Ми всі в це вірили!

Сьогодні ми надзвичайно раді возз’єднанню родини. Звісно, нам сумно прощатись з Богданом. Але надзвичайно радіємо за батьків та їх синочка, за їх щасливі усмішки та сльози вдячності. Ми бажаємо їм щасливого та спокійного життя разом та будемо чекати на зустріч знову.

Дякуємо ЗСУ та віримо в нашу перемогу 💙💛

Неймовірна історія возз’єднання немовляти з батьками, яких розлучила війна 2

Довідка

Багатопрофільний медичний центр “Лелека” – сучасна медична установа, яка надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну, неантологічну допомогу, а також хірургічні медичні послуги для дорослих на рівні світових стандартів.

Медичний заклад отримав сертифікат JCI, найпрестижнішої міжнародної системи акредитації медичних закладів. Акредитація JCI — це золотий стандарт якості в охороні здоров'я, по всьому світу, тому володіючи нею, медичний заклад може з гордістю носити звання клініки з самою висококваліфікованою медичною допомогою.

«Лелека» - це новітнє обладнання, інноваційні підходи і сучасні технології, світові медичні стандарти, що застосовуються в гінекології, родопомочі, інтенсивній терапії, реанімації новонароджених та хірургічного лікування чоловіків та жінок.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.