Маєток зазнав суттєвих руйнувань - знищена велика дерев’яна альтанка, вибиті вікна, розбиті стіни, вся навколишня територія вкрита уламками ворожого залізяччя
Атака дронами Київщини в ніч проти 8 серпня 2025 року спричинила руйнування приватного житла в Бучанському районі. Тут пошкоджено 21 приватний будинок, господарчі споруди, гаражі, дві недобудовані багатоповерхівки, 10 автомобілів. Серед них опинився й будинок відомої української рестораторки та письменниці Маргарити Січкар.
Шокуючими світлинами свого розгромленого будинку, двору та автівки рестораторка поділилася у соцмережах. Жодних подробиць, лише короткий підпис “1.20 мій будинок” і номер картки для допомоги. Втім, на фото й без зайвих слів зрозумілий масштаб руйнувань: в будику немає вікон, вщент розбита дерев’яна веранда, розгромлена прибудинкова територія, дерева навколо, паркан, всюди валяються уламки від ворожих дронів.

Про свій будинок Січкар нещодавна розповідала у соцмережах - він збудований у стилі італійського патіо, з арками, колонами, терасою, використанням каменю та дерева в оздобленні. Жінка писала, що була щаслива повернутися до нього після деокупації Київщини - будинок вистояв і чекав на господарів. Біля нього висаджений великий сад, який є одним із справжніх захоплень Маргарити.
“Тепер я щодня додаю в нього щось нове - не з обов’язку, а з радості. Саджу дерева, перетворюю старі речі на арт-об’єкти, вигадую куточки для читання, споглядання, мрій. Усе роблю не для краси - для глибини. Бо дім живий. Він не просто приймає мене - він говорить до мене. Він надихає. Він запрошує до співтворення”, - так щемливо наприкінці липня розповідала про свій будинок Січкар.
Мешканці Бучанського району у соцмережах повідомляють, що пережили жахливу ніч. За офіційною інформацією, під ударом опинилося кілька населених пунктів громади. Пошкоджено понад два десятки приватних будинків, дитячий садочок, дві недобудовані багатоповерхівки - ступінь пошкодження будинків різний: від вибитих вікон та дверей до часткової руйнації приміщень. На щастя, обійшлося без постраждалих, гостру реакцію на стрес отримали дівчина та двоє жінок, які отримали медичну допомогу на місці.
Нагадаємо, Інформатор писав, що у ніч на 14 липня 2025 року Київщина зазнала ворожої атаки дронів-камікадзе. В області працювали сили протиповітряної оборони та наземні екіпажі системи "Чисте небо". Втім, уникнути наслідків від атаки зовсім не вдалося - були пошкоджені будівлі та транспортні засоби.
Також ми розповідали, що ще взимку росіяни змінили підходи у атаках на Київ: Шахеди почали запускати на різній висоті, великими зграями та трьома хвилями. Саме це дозволило тоді "пробити" оборону українського неба, втім, невдовзі хитрість було встановлено й вжито засобів, аби вона більше не спрацьовувала.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.