Масований удар по Києву: головними цілями росіян були обʼєкти ГУР, - ЗМІ

Ворог хотів уразити ракетами саме обʼєкти воєнної розвідки, однак всі снаряди були знищені українською ППО

ГУР, Удар по Києву, Ракетний удар по Києву, обстріл Києва
Які саме обʼєкти маються на увазі наразі невідомо

Росія переслідувала мету уразити обʼєкти ГУР під час масованого ракетного удару по Києву 21 березня. Абсолютна більшість ворожих снарядів були націлені саме на них. Однак всі ракети вдалось збити українській ППО.

Які саме обʼєкти ГУР могли опинитися під ворожим ударом наразі невідомо. Противник використовував як крилаті так і балістичні ракети. Про це з посиланням на співрозмовника в Головному управлінні розвідки Міноборони пише "Українська правда".

"Абсолютна більшість ракет, які летіли по Києву 21 березня, була спрямована на об'єкти Головного управління розвідки. Всі вони збиті", - цитує видання свого співрозмовника у воєнній розвідці.

Раніше у четвер Повітряні сили ЗСУ розповіли, що росіяни запустили в напрямку Києва 29 крилатих ракет X-101/X-555 та 2 балістичних ракети, тип яких зʼясовується. Всі цілі були знищені. Однак уламки впали на території столиці та області, пошкодивши будинки, склади, автівки та інші цивільні обʼєкти.

Росіяни вдарили по Києву 21 березня

Вранці у четвер після паузи в 44 дні російська армія вчергове вдарила ракетами по Києву та області. На щастя, силам ППО вдалось збити всі цілі, серед яких були і балістичні снаряди. Водночас внаслідок падіння уламків є постраждалі.

Також були пошкоджені житлові будинки, автівки та інші обʼєкти в регіоні. На тлі атаки президент Володимир Зеленський закликав надати Україні більше систем ППО, а в американському посольстві побачили звʼязок між ударами та вчорашньою зустріччю радників з питань безпеки з країн-партнерів.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Політолог Андрій Золотарьов розглядає новий законопроєкт про мобілізацію, обговорює внесені правки та розкриває, чому закон залишається каральним і депресивним. Приєднуйтеся до перегляду відео, щоб отримати більше деталей та глибше зрозуміти сутність цих змін.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ