У сквері селища ДВРЗ завершили благоустрій і запустили фонтан завдяки меценатам
У сквері селища ДВРЗ у Дніпровському районі Києва завершили всі роботи з благоустрою та встановили фонтан, який став окрасою затишної локації. Про це повідомили у КП по УЗН Дніпровського району. Оновлений простір поєднав історію району із сучасним озелененням, а зелені насадження, квіти та фонтан створили місце для комфортного відпочинку.
Комунальники наголосили, що це особливе місце, де минуле зустрічається із сучасністю. За словами працівників підприємства, тут гармонійно поєднали історичну спадщину району із сучасним озелененням та благоустроєм.
"Це особливе місце, де гармонійно поєднали історію району із сучасним озелененням та благоустроєм. Тут минуле зустрічається із сучасністю, а зелені насадження, квіти та фонтан створюють простір, у якому приємно відпочивати та проводити час", - повідомили у КП по УЗН Дніпровського району.
У комунальному підприємстві окремо подякували меценатам - індійській групі фармацевтичних компаній "Кусум" - за вагомий внесок у зелене та комфортне майбутнє столиці. Саме завдяки їхній підтримці сквер у селищі ДВРЗ поступово перетворився на одну з відомих локацій Дніпровського району.
Простір у селищі ДВРЗ уже став улюбленим місцем як для мешканців, так і для гостей району. Тут облаштували зелені насадження, квітники та зони відпочинку, а фонтан додав локації завершеного і затишного вигляду.
Роботи з благоустрою скверу тривали поступово, у декілька етапів, а фінальним акцентом стало саме встановлення фонтана. Комунальники запросили киян відвідати оновлену локацію та переконатися, що тут завжди панують краса і гарний настрій.
Раніше Інформатор повідомляв, що біля Дарницького вокзалу почали демонтувати тимчасові споруди. Загалом планують знести близько 40 об'єктів, а на звільненому місці облаштувати сквер, повідомили у Департаменті територіального контролю Києва.
Також ми писали, що не всі зміни у зелених зонах столиці такі однозначно позитивні - на Подолі планують зрізати три десятки дерев одразу на дев'яти локаціях. Більшість цих дерев висаджували самі кияни на прибудинкових територіях, тож рішення КО "Київзеленбуд" викликало занепокоєння мешканців.