Де зробити та скільки коштує ринопластика у Києві

Де зробити та скільки коштує ринопластика у Києві

Операції по корекції носа вже багато років поширені в Україні. Позбавитися від страху проведення ринопластики активно допомагають інфлюенсери, які активно розповідають своїй аудиторії в соцмережах про сам процес, відновлення та результати.

Ринопластика - це формування або відтворення зовнішнього носа з метою відновлення його функції та усунення естетичного дефекту. Як розповіли Інформатору в Клініці Олега Колібаби, наразі всі операції з ринопластики мають короткий відновлювальний період - всього 7-12 днів. У цей час можна продовжувати роботу, гуляти, відпочивати, не обмежуючись на тиждень палатою чи кімнатою своєї квартири.

Як нам розповів пластичний хірург Шостак Ігор Миколайович, сучасні технології дозволяють швидко та безболісно провести операцію.

“Більшість страхів перед ринопластикою прийшли до нас із 90-х років, а ще люди мають страх “молотка і долота”. Але зараз хірургія дуже далека. Наприклад, у всьому світі практикуються “зберігаючі ринопластики”, коли операції проводяться під шарами окістя та перихондрія”, – зазначив Ігор Миколайович.

Саме такий приклад показали нам найбільш відомі блогерки, які не приховували та активно транслювали в соцмережах свої трансформації - Саша Бо та Таня Пренткович.

Блогерка з Івано-Франківська Саша Бо на мільйонну аудиторію показувала, як проходила операція, як вона соціалізувалась, відвідувала салони, заклади з малопомітним пластиром на обличчі.

Фото - скріншоти зі збережених сторіс Саши Бо про ринопластику
Фото - скріншоти зі збережених сторіс Саши Бо про ринопластику

До та після. Фото - скріншот зі збережених сторіс Саши Бо про ринопластику
До та після. Фото - скріншот зі збережених сторіс Саши Бо про ринопластику

Таня Пренткович також розповідала про свої операції підписникам. В неї їх було дві. Повторну ринопластику вона зробила через 2 роки після першої. Як було до, як виглядала блогерка 3 на третій день після ринопластики, та як виглядає носик зараз - на фото:

Фото: скріншот зі збережених сторіс Тані Пренткович про ринопластику
Фото: скріншот зі збережених сторіс Тані Пренткович про ринопластику

Чому ринопластика стала популярною операцією

Саме через сміливість жінок говорити про своє тіло і жагу жити в комфорті зі своєю зовнішністю - про пластичні операції стали говорити частіше. Від зірок та блогерів з мільйонами підписників, до простих хлопців та дівчат, які все життя жили з комплексами через свою горбинку чи асиметрію.

Завдяки історіям інфлюенсерів українське суспільство позбавилось радянських упереджень, що корекція носа - це щось про “зламати та вправити”, синці, та місяці болісної реабілітації з суцільними набряками без змоги дихати.

Ринопластика - це не лише зовнішні зміни форми носа. Вона може виконуватися як з медичних, так і з естетичних причин.

До перших відносять стани, що порушують повноцінне носове дихання:

  • травми,
  • опіки або відмороження,
  • уроджені деформації,
  • наслідки видалення новоутворень.

До естетичних - операції з метою корекції візуальних дефектів:

  • горбинки,
  • асиметрії,
  • носа «гачком»,
  • потовщення кінчика,
  • сідлоподібної форми,
  • широкого перенісся,
  • непропорційної довжини,
  • надмірно широких ніздрів.

За методом доступу виділяють відкриту ринопластику: розріз виконується по колумеллі (шкірній перемичці між ніздрями), в результаті залишається шрам. Та закриту ринопластику: розрізи роблять у самій носовій порожнині, усередині ніздрів, що не призводить до шрамів та синців, а реабілітація проходить швидше.

Сьогодні заради збереження тканини, щоб уникнути шрамів та рубців, провідні хірурги роблять переважно закриту. Наприклад, у Клініці Олега Колібаби виконується тільки закрита ринопластика із застосуванням ультразвукової технології Piezo.

Система П'єзо перетворює електричну енергію на ультразвук. Завдяки цьому хірург, як скульптор, змінює форму і товщину кісток без ускладнень для навколишніх м'яких тканин носа, судин та хрящів. Внаслідок цього післяопераційний набряк мінімальний і немає гематом.

П'єзо-технологія є найсучаснішою та низькотравматичною процедурою, яка дає передбачувані та точні результати. Ультразвукова ручка оснащена різними насадками, що дозволяє працювати на кістках носа з ювелірною точністю. На відміну від традиційних інструментів типу рашпілю та остеотома, п'єзотом забезпечує ідеальне полірування та мінімальну травматичність. Крім того, ультразвукова дія має антисептичний і кровоспинний ефект.

Ринопластика може бути поєднана із септопластикою – операцією з усунення викривлення носової перегородки та відновлення носового дихання.

Сама операція триває 2-3 години.

Що треба знати про реабілітацію

Першу добу після ринопластики зазвичай проходить під наглядом лікарів у клініці. Набряки носа та повік максимальні на 2-3 день, поступово вони переходять на щоки. З 6-14 дня спадають.

Прискорити загоєння після ринопластики допоможуть прості правила реабілітації:

  • 4-6 тижнів не можна носити окуляри,
  • 7 днів не приймайте гарячу їжу,
  • косметичні процедури не менше ніж через 21 день,
  • 10-14 днів уникайте будь-якого фізичного навантаження, інтенсивного – 2-3 місяці.

Носові тампони видаляють через 2-3 доби, перші дні може зберігатися закладеність. Гіпсову пов'язку знімають через 7-10 днів, після цього можна скористатися макіяжем. Чутливість шкіри носа та верхньої губи може знижуватися перші 1-2 місяці після операції. Поступово вона поновиться самостійно.

У Клініці Олега Колібаби оперують провідні пластичні хірурги України - Храпач Олександр Васильович та Шостак Ігор Миколайович.

Вартість операції - $ 3000, але до 14 січня 2023 року діє спецпропозиція $ 2700. 

Записатися на безкоштовну консультацію лікаря можна за номером 0 (800) 332-769 

Сайт клініки: https://mck.com.ua

Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 8:00 до 20:00, субота з 9:00 до 17:00, неділя з 9:00 до 15:00

Адреса: Київ, метро Театральна, вулиця Хрещатик, 44в

Аліна Харавасіл

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ