Била та поїла горілкою: у Києві жінка знущалась над тримісячним цуценям

Била та поїла горілкою: у Києві жінка знущалась над тримісячним цуценям

Копи, які приїхали на виклик через сварку між сусідами, побачили мале цуценя. Як виявилось, власниця знущалась над песиком. Правоохоронці відвезли тварину до ветеринарної клініки, де лікарі виходжували собаку у боротьбі із важкою хворобою.

Минулого місяця інспектори з протидії домашньому насильству Подільського управління поліції Денис Матвіенко та Алла Вангородська-Кроткіх отримали виклик про конфлікт між сусідами у квартирі на вулиці Їжакевича. Розібравшись у ситуації, поліцейські збирались вже виходити, як в цей час у захаращеній кімнаті заявниці почули жалібне скавчання. Передає Інформатор з посиланням на поліцію Києва.

Там, посеред розкиданих речей, охоронці порядку помітили маленьке цуценя такси, яке тремтіло, було знервоване та виглядало наляканим. На запитання правоохоронців, чому собака знаходиться в такому стані та чи належні тут для неї умови для проживання жінка відповідати відмовилась.

Від сусідів поліцейські дізнались, що власниця тварини характеризується негативно, постійно вчиняє сварки, знущається над цуценям, прив’язує його до батареї та б’є:

«Жодного разу порушниця не вигулювала песика на вулиці та морила його голодом. Сусіди, хто як міг підгодовували тварину. Аби чотирилапий менш дратував жінку та не скавчав - вона підпаювала його горілкою. В квартирі ми не знайшли ані корму, ані інших харчів для цуценяти, не кажучи вже про посуд або інші речі для нього», - розповідає старший лейтенант поліції Денис Матвієнко.

Не гаючи часу правоохоронці вилучили тварину та передали до ветеринарної служби для огляду та оцінки стану її здоров’я, а на зловмисницю склали протокол за ч. 1 ст. 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення – це жорстоке поводження з твариною. Суд оштрафував жінку на 3400 гривень.

«Але історія маленької такси на цьому не закінчилась. У клініці песику стало зле, йому діагностували важку інфекційну хворобу і нам повідомили, що відлік життя пішов на години. Лікарі допомогли швидко відшукати потрібну вакцину, тож я з колегою її придбали. Завдяки небайдужості та професійності працівників Центр захисту тварин собачку вдалось виходити та врятувати вдруге», - зазначив поліцейський.

За весь час рятування цуценяти Денис настільки до нього прив’язався, що коли дізнався про рішення суду і що собаку власниці більш не повернуть, вирішив забрати її собі:

«Песика я назвав «Боб» або лагідно - «Бабанич» і для мене він справжній друг, про якого я мріяв, але довго не вагався брати через постійну зайнятість на роботі. Зараз із ним допомагає моя дівчина. Боб вже відійшов від хвороби, повернувся до щасливого життя і грається з задоволенням. Впевнений, що разом зі мною йому добре».

Била та поїла горілкою: у Києві жінка знущалась над тримісячним цуценям 1
Била та поїла горілкою: у Києві жінка знущалась над тримісячним цуценям 2
Била та поїла горілкою: у Києві жінка знущалась над тримісячним цуценям 3
Била та поїла горілкою: у Києві жінка знущалась над тримісячним цуценям 4

Била та поїла горілкою: у Києві жінка знущалась над тримісячним цуценям 5

Всі новини про життя, захист та трешові ситуації з хвостатими по тегу - ТВАРИНИ.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.