Анатолій Анатоліч проїхався маршруткою у Києві - чому це визвало у телеведучого справжній шок

Читать на русском

Анатоліч наголошує що, влада кришує вбиті маршрутки

Читать на русском
Громадський транспорт у Києві
Анатоліч шокований станом громадський маршруток у Києві

Анатоліч наголошує що, влада кришує вбиті маршрутки

Український телеведучий Анатолій Анатоліч шокований станом громадського транспорту в Києві. Він вирішив проїхатися столичною маршруткою, якою щодня користуються місцеві мешканці. Там зі стелі капала вода прямо на сидіння. 

Відео з однієї з маршруток він опублікував у своєму Instagram. На ньому видно, що маршрутка в жахливому стані. Салон повністю мокрий та брудний. 

"Я фанат Києва. Ви знаєте як я люблю своє місто. Але розумію що сучасний Київ створюють люди. Підприємці, які відкривають кафе й простори. Києвознавці, які показують і розповідають про Київ який місцева влада розбирає на шматочки. Митці, які створюють місця, які стають символами сучасного міста. А що ж за цим? Влада, яка кришує вбиті маршрутки, зруйновані тротуари Подолу, по яких людина з інклюзивністю навіть до магазину не зможе дістатися, криві дороги на Дмитрівській і Кирилівській. А маршрутки? Будете їздити шановні. Бо ніхто їх ніколи не прибере. Бо це мільярди в кишені людей, які в ці маршрутки ніколи й ногою не ступлять", - вказав телеведучий.

Телеведучий вбудував у відео з поїздки маршруткою фрагмент інтерв'ю з колишнім радником мера Києва Максимом Бахматовим. Він вказав, що на добу маршрутками користується 700 тисяч жителів. За рік на це витрачають приблизно 6 300 000 000 гривень.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.