Амбулаторію по вул. Гмирі на Дарниці відкриють впродовж кількох місяців - Київрада

Заклад добудували ще у 2021 році, втім, через суперечку господарюючих суб'єктів, підрядника з субпідрядником, його так і не здали в експлуатацію

Амбулаторія сімейної медицини Дарниця
Амбулаторію сімейної медицини, що розташована в Дарницькому районі Києва по вул. Бориса Гмирі, 8Б, добудували ще у 2021-му. Фото: КМДА

Амбулаторію сімейної медицини, що розташована в Дарницькому районі Києва по вул. Бориса Гмирі, 8Б, відкриють впродовж кількох місяців. За посередництва депутатів Київради нарешті вдалося вийти на фінішну пряму при вирішенні протиріч між генпідрядником та субпідрядником. Зокрема, врегулювали питання підключення тепло- та електропостачання.

Про це повідомила депутатка Київради, голова постійної комісії міськради з питань охорони здоров'я, сім'ї й соціальної та ветеранської політики Марина Порошенко у дописі на Facebook. За її словами, під час засідання її комісії у п'ятницю, 25 червня 2026 року було розглянуте, зокрема, й питання відкриття амбулаторії сімейної медицини на вул. Гмирі, 8-Б.

"Нарешті вдалося вийти на фінішну пряму у його вирішенні. Генеральний підрядник і субпідрядник досягли порозуміння, питання підключення тепло- та електропостачання врегульовано. Наразі триває робота над вирішенням питань водопостачання, водовідведення та підтвердженням працездатності системи пожежогасіння", - зауважила Марина Порошенко у дописі.

За словами депутатки, нині виконавча документація опрацьовується фахівцями КП "Київводоканал". А відтак, є очікування, що впродовж кількох найближчих місяців необхідні для початку здачі приміщення процедури будуть завершені. А кияни - отримають новий і сучасний медзаклад поряд з домом.

Крім того, депутатка розповіла, що комісія заслухала нового очільника Лікарні швидкої медичної допомоги (в народі - лікарня БСП) Миколу Анкіна. Він розповів, якими будуть його найперші кроки з подолання кризи, що склалася за попереднього керівника. Також підіймалося питання щодо передачі в оренду вільних приміщень комунальних некомерційних підприємств у кількох районах столиці.

Як і за що звільнили очільника лікарні БСП - він не схотів йти сам з такої причини

Нагадаємо, днями Інформатор писав, що загибель пораненого захисника у стінах лікарні БСП стала останньою краплею в тривалій низці претензій до керівництва. Ветерани та активісти звернулися до міського голови з відкритим листом - вони поставили Кличку жорсткий ультиматум щодо відповідальності причетних та проведення конкурсу на посаду директора. Поліція розпочала розслідування одразу після того, як публічний тиск досяг піку.

Після перевірки в Департаменті охорони здоров'я КМДА зафіксували невиконання керівником умов контракту та системні порушення в роботі закладу. Контракт із колишнім директором Віктором Дорошем, як повідомляли київські ЗМІ, розірвали достроково - останнім його робочим днем стало 18 червня 2026 року.

ІНФОРМАТОР-КИЇВ НА FACEBOOK

Image
Найважливіше про Київ та для киян

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити