90 годин на порятунок: леви з Київської області знайшли новий дім у Франції

Читать на русском

Новим домом для левів став зоопарк Арне-су-Вітто в Бургундії

Читать на русском
Українські леви з Київщини знайшли новий дім у Франції
Левиці Квін і Луладжу та лев Атас

Новим домом для левів став зоопарк Арне-су-Вітто в Бургундії

Світ продовжує рятувати українських тварин, які через війну та постійні обстріли опинилися на межі виживання. Переживаючи хронічний стрес, тварини часто стають агресивними. Відтак, господарі змушені повертати їх у притулки. Так і сталося з трьома українськими хижаками - левицями Квін і Луладжу та левом Атасом - які після майже 90 годин довгої дороги почнуть життя у зоопарку Франції. Цих травин евакуювали з Київської області.

Про переїзд українських левів до Франції розповіла Шарлотт фон Крой, яка відповідальна за екстрену допомогу в Міжнародному фонді захисту тварин. Фахівець пояснила, що у хижаків різна доля.

Кожна тварина постраждала від війни. Так, Квін і Луладжу їхні власники залишили на лінії фронту на Донбасі. Атас, що жив у Київській області, через обстріли ставав все агресивнішим. Через те, що тварина жила у клітці, розмір якої не перевищував 12 м.кв. він набрав надлишкову вагу.

Лев Атас
Лев Атас
Левиці Квін і Луладжу
Левиці Квін і Луладжу

Центр порятунку диких тварин у Чубинському прихистив трьох левів. Там вони отримали необхідну допомогу та реабілітацію. Втім через війну та обстріли доглядати за тваринами ставало складніше, тому було прийняти рішення про їх евакуацію. Франція відгукнулась на пропозицію української сторони і у зоопарку Арне-су-Вітто в Бургундії леви знайшли новий дім. Там вони в безпеці та мають для прогулянок величезну територію у 5 га.

Левиця Юна повертається до життя після ракетного удару

Левиця Юна, найвідоміша мешканка київського зоопарку, яка постраждала під час російського обстрілу столиці 2 січня, поступово відновлюється. Тварина вже почала нормально харчуватися. Вона з задоволенням споживає м'ясо, рибу та яйця.

Також левиця почала підводитися на ноги. Вона вже може самостійно стояти та пересуватися по невеликій території. За словами зоозахисників, Юні ще потрібно багато часу для повного одужання. Однак вона вже демонструє позитивні результати.

Внаслідок ракетного удару вона отримала сильну контузію. Тварина втратила координацію і майже перестала рухатися.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.