32 прибрані локації та 3 тисячі зелених насаджень: у Києві провели міську толоку

До заходів з благоустрою столиці у парках, скверах та житлових кварталах долучилися понад 8,5 тисяч учасників

толока благоустрій прибирання
Прибирали на територіях загального користування — у парках, скверах, прибережних смугах та житлових кварталах

У Києві 5 квітня відбувся головний захід весняного двомісячника з благоустрою - загальноміська толока. Її остаточні результати ще підраховуються, втім, відомо, що вдалося прибрати 32 локації в різних районах столиці. Позбавитися величезної кількості сміття та висадити нові дерева та кущі.

Про подробиці великого прибирання повідомили у Департаменті територіального контролю. За словами його очільника Михайла Буділова, участь у толоці взяли не лише працівники міських служб, а й мешканці, активісти, представники бізнесу. Працювали в усіх районах столиці, на територіях загального користування — у парках, скверах, прибережних смугах та житлових кварталах.

толока 1
Під час толоки зібрали та вивезли понад 11 тисяч кубометрів сміття

Участь у прибиранні взяли понад 8,5 тис осіб. За попередніми оцінками, вдалося зібрати понад 11 тис кубометрів сміття, вивезених за допомогою майже 250 одиниць техніки. Також висадили близько 3 тис зелених насаджень — дерева, кущі та квіти з’явилися на оновлених ділянках у парках і скверах.

Як оцінюватимуть участь районів у двомісячнику з благоустрою

Нагадаємо, за результатами двомісячного прибирання буде традиційне оцінювання всіх районів столиці - хто краще впорається з наведенням ладу. Роботу буде оцінено за такими показниками, як усунення стихійних сміттєзвалищ, незаконної реклами та графіті, заходи з припинення стихійної торгівлі та паркування на зелених зонах. Але з’явилися й нові критерії оцінки ефективності заходів благоустрою.  

Наприклвд, опрацювання звернень киян до Контактного Центру 1551 щодо благоустрою. А також рівень залученості громади та бізнесу до спільних акцій з прибирання міста.

Також Інформатор розповідав, що в Києві знайшли вдале застосування незаконно встановленим кіоскам, торговельним павільйонам та навіть магазинам, залишеним власниками після демонтажу. Вони відправляються до військових підрозділів, що завжди мають потребу в таких об’єктах, а столиці завжди є, що запропонувати - за 2024 рік демонтовано 3700 МАФвів. “На службу” до війська вже передали 805 споруд. Така співпраця з військовими була започаткована з початку повномасштабного вторгнення, і є доволі результативною. Наразі запити на тимчасові споруди надходять до департаменту майже щоденно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ