Інформатор Київ

ВІЙНА

У Києві встановили нову енергоефективну котельню замість старої, що була зруйнована обстрілом

У Пущі-Водиці фахівці комунального підприємства «Київтеплоенерго» встановили модульну котельню замість зруйнованої ворожим артилерійським снарядом. Нова блочно-модульна котельня, від якої отримує тепло лікувальний заклад Києва, має коефіцієнт корисної дії понад 93%, вона суттєво економить газ та електроенергію.

Про це під час інспектування роботи котельні заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає Інформатор.

Він нагадав, що стара котельня була зруйнована в березні минулого року прямим влучанням артилерійського снаряду. Було пошкоджено як обладнання, так і будівлю. Котельня забезпечувала теплопостачанням 6 корпусів психоневрологічного інтернату та одного житлового будинку.

«Нашим завданням було забезпечити джерело теплопостачання, оскільки від котельні живиться заклад охорони здоров’я, де постійно перебувають пацієнти. Найбільш оптимальним стало рішення встановити нову блочно-модульну котельню, що економічно доцільніше, ніж відновлення старої котельні, яка пропрацювала понад 50 років. Ми бачимо, що такий крок себе повністю виправдав: котельня споживає значно менше газу, працює в автоматичному режимі, тому її обслуговування потребує мінімального залучення персоналу. Для безперебійної роботи блочно-модульної котельні під час застосування графіків відключень електроенергії встановлено генератор», – пояснив Петро Пантелеєв.

Він також зазначив, що більшість обладнання котельні – українського виробництва.

Всі новини на тему електроенергії та у Києві та країні за тегом – Відключення світла.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору