Информатор Киев

ЖИЗНЬ

У Києві відкрились перші заклади McDonald’s: нові ціни, фото, відео з ресторанів, реакція соцмереж

У вівторок, 20 вересня, у Києві відкрились перші три ресторани швидкого харчування McDonald’s. Але вони працюють лише за на кур’єрську доставку.

McDelivery у трьох ресторанах Києва – на проспекті Бажана, 3в, на вул. Гришка, 7, та на проспекті Гагаріна, 2а. Інформатор об’їхав всі три ресторани, щоб показати вам, як почали роботу заклади швидкого харчування.

Дарницька площа, вулиця Гагаріна, 2а

З 9:00 до Маку почали підходити перші жовті рюкзаки. Поки ми робили перші включення, фото та відео з місця події, навколо починали сходитись також і люди, щоб робити замовлення біля закладу. Але вже за 20 хвилин після старту, додаток Glovo почав давати збій. У пошуку за запитом “McDonald’s” не знаходило ресторан. А наше замовлення, що було збережено в меню просто злетіло.

Станом на 11:00 біля закладів збираються нові бажаючи зробити замовлення не відходячи від гловістів. Але, на жаль, нічого не змінилось.

Ми зняли хлопця, що одним з перших зробив замовлення та отримав його особисто від адміністраторки закладу, бо додаток цілу годину не міг знайти йому кур’єра. Тепер він власник трьох МакМеню і везе це все дівчині на Троєщину.

Але питання не тільки до додатка доставки. Кур’єри, що стоять під стінами Маку, очікують свої замовлення понад годину.

Харківський масив, проспект Бажана, 3в

На макі на Бажана, біля станції метро Харьківська, такого ажіотажу, як на Дарницькій площі не було. Але там теж були бажаючі замовити та отримати замовлення від кур’єра поруч з закладом. Але, на жаль, в хлопців не виходило, бо додаток не працював. Один з хлопців приїхав зі своєю дівчиною з Борисполя. При цьому всі стояли під дощем та ніхто не збирався здаватися.

Познякі, Гришка, 7

Така сама картина була і на Позняках.

Меню з оновленими цінами, за яким замовляли сьогодні у додатку Glovo

Реакція соцмереж

@hozyain9722♬ оригинальный звук — hozyain

Приблизно через тиждень відновлять роботу ще сім закладів у Києві, а згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни.

Спершу отримати замовлення можна буде тільки через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s з доставки компанія Glovo. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів і можна буде скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами. В інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки, а потім гості матимуть можливість самостійно завітати до ресторанів.

Заново відкриті ресторани працюватимуть згідно з тими ж високими стандартами якості страв, чистоти і швидкості обслуговування, що й раніше. Водночас для роботи в нових умовах McDonald’s впроваджує розширені процедури і протоколи заради безпеки працівників і клієнтів. Ресторани працюватимуть з 9:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.

Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки і постачальниками. Поки ресторани були закриті, McDonald’s допомагав Україні та українцям – з 24 лютого на гуманітарні потреби передали понад 700 тонн продукції. Спільно з «Фундацією Дім Рональда МакДональда» започатковані програми з надання наборів продуктів першої необхідності українським родинам, які опинились у скруті, та закупівлі життєво важливого медичного обладнання та гуманітарної допомоги для лікарень. Українські родини вже отримали понад 100 тисяч продуктових наборів, а медичні заклади –200 апаратів вакуумної терапії (ВАК-апаратів) для лікування обширних ран, за допомогою яких лікується більшість пацієнтів з мінно-вибуховими ранами. Ці програми втілюються зусиллями працівників McDonald’s, які на волонтерських засадах організовують та ведуть усі необхідні процеси: закупівлі, логістику та інші.

Дізнатися про відкриття нових закладів та функціонування експрес-вікон і МакДрайву у відкритих ресторанах можна з офіційних джерел інформації McDonald’s в Україні: на сайті https://www.mcdonalds.com/ua/uk-ua.html та в мобільному застосунку McDonald’s (в AppStore та Google Play).

Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди піти в Києві.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Наверх