Інформатор Київ

ВІЙНА

Зв’язані руки, чохол на голові: в Бучанському районі знайшли тіло ще одного закатованого мирного жителя

В Київській області у лісі, де навесні були позиції рф, продовжують знаходити жахливі сліди військових злочинів окупантів. На сьогодні знайдено вбитими 1356 тіл загиблих від рук російських військових цивільних громадян.

31 серпня до поліцейського офіцера Бучанської громади звернулися лісники із села Здвижівка. Вони повідомили, що у лісі проводили роботи з упорядкування території. Поруч із російськими позиціями чутно характерний трупний запах. Розказує Інформатор, що був на місті подій під час ексгумації тіла.

Слідчі та криміналісти провели попередній огляд тіла загиблого. В одному із окопів знаходився труп чоловіка з мотузкою на руках.

«Ми можемо стверджувати, що це тіло цивільного чоловіка. Він узутий у чоботи-заброди. Чоловікові зв’язали руки, вдягнули на голову автомобільний чохол і стратили. Приблизний вік загиблого 40-50 років. На шиї і тулубі виявлено пошкодження. Вбитий був одягнутий у високі чоботи, мав при собі годинник марки «Seiko» — повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Зараз тіло убитого скерували на судмедекспертизу для встановлення остаточних причин загибелі.
Це вже не перше тіло вбитого цивільного, яке знайшли на даній території. В Здвижівці поліція Київщини вже виявила і оглянула більше 16 вбитих окупантами мирних жителів.

«Станом на сьогодні на Київщині знайдено вбитими 1356 тіл загиблих від рук російських військових цивільних громадян та 207 осіб вважаються безвісти зниклими» – зазначив генерал.

Очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов

Місце поховання знайшли лісники із села Здвижівка

Вони повідомили, що поруч із російськими позиціями чутно характерний трупний запах

Під час ексгумації та огляду тіла побачили, що це чоловік, в нього був на голові чохол, а руки звязані за спиною

Станом на сьогодні на Київщині знайдено вбитими 1356 тіл загиблих від рук російських військових цивільних громадян

Зараз тіло убитого скерували на судмедекспертизу для встановлення остаточних причин загибелі

Ігор. Хлопець з початку війни займається ексгумацією тіл загиблих

Ще більше 200 осіб вважаються безвісти зниклими

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі — ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Фото: Павел Флореску

Нагору