Інформатор Київ

ВІЙНА

Чому зараз у Києві небезпечно порушувати комендантську годину

Столична влада нагадує киянам про заборону пересуватися містом під час комендантської години, яка триває із 23:00 до 05:00. Комендантська година використовується правоохоронними органами, військовими, спеціальними підрозділами для проведення контрдиверсійних і антитерористичних заходів.

Тож порушники наражають на небезпеку себе та інших містян. На цьому наголосив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає Інформатор.

«Укотре звертаюсь до всіх містян: не наражайте себе на небезпеку під час дії комендантської години – з 23:00 до 05:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом без перепустки або пішки. Також у комендантську годину слід дотримуватися режиму світломаскування. Виходити можна тільки під час повітряної тривоги – щоб дійти до найближчого укриття. Обов’язково слід мати при собі документи, що посвідчують особу», – нагадав Микола Поворозник.

Він додав, що Київ продовжує жити в умовах воєнного стану. Метрополітен у режимі перевезень працює із 06:00 до 22:00, наземний громадський транспорт – із 06:00 до 22:30.

«Закликаю киян відповідально ставитися до вимог та обмежень воєнного стану. Зокрема, планувати своє вчасне повернення додому заздалегідь. Водіям нагадую про необхідність дотримуватися Правил дорожнього руху та швидкісного режиму. Нехтуючи цими простими речами, ви наражаєте на небезпеку себе та інших. А також створюєте конфліктні ситуації із силами безпеки та оборони міста, що може відволікати їх від виконання важливих завдань. Тож, будь ласка, будьте свідомими та бережіть себе. Разом переможемо», – резюмував Микола Поворозник.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору