Информатор Киев

ЖИЗНЬ

Юрко Юрченко рассказал про Х-Фактор и кому «наваляє по рожі»

В восьмом сезоне телешоу «Х-Фактор» вместе с новичками шоу-бизнеса участвует и заслуженный артист Украины Юрко Юрченко. Он выступает в составе своей группы Yurcash.

Юрко Юрченко в 90-х годах был популярным певцом. Одна из самых известных его песен — «Я йду». Но в 2000-х он оставляет сольную карьеру и на несколько лет о нем ничего не слышно. В 2004 году Юрко Юрченко возвращается на большую сцену в составе рок-группы Yurcash. Группа принимает участие в отборочном туре на «Евровидение», сам Юрченко пишет песни для других исполнителей, но особой популярности у группы нет. В 2013 году певец принципиально отказывается от гастролей в Россию и рвет все связи с соседней страной. И вот в 2017 году певец решается на достижение новых высот и приходит вместе со своей группой на кастинг песенного талант-шоу «Х-Фактор». Ребята проходят в прямые эфиры и теперь за Yurcash наблюдает вся страна. Мы тоже не остались в стороне и решили пообщаться со знаменитостью.

О своих надеждах и убеждениях Юрко Юрченко рассказал Информатору в эксклюзивном интервью. Слова заслуженного артиста Украины публикуем на родном языке.

Навіщо заслуженному артисту Х-Фактор

Немає нічого дивного, що ми тут. Ми невостребуваний молодий починаючий гурт, який хоче слави, грошей і тусуватись. Я дивуюсь, що люди взагалі не знають, хто ми такі. Я не кажу про мій попсовий період. Люди взагалі не знають, хто такі Yurcash.  Х-Фактор — це великий плюс для нас, щоб велика аудиторія почула і взнала нас. Я жодної хвилини не жалкую, що сюди прийшов. Я не вважаю, що займаю чиєсь місце. Для нас поки нічого не змінилось. Корпоративів новорічних у нас немає. Треба йти далі і працювати, працювати і працювати.

Тут можна співати групою і робити те, що ти хочеш. Наприклад, не секрет, що мене запрошували на шоу «Голос» уже не один раз, щоб вигнати з першого ефіру. Типо прийшли такі, ну не повернулися судді, не впізнали голос. Але мені там некомфортно. Там не можна дебоширити, а тут мені продюсери трішки дозволяють.

Группа Yurcash ждет зрительского вердикта

Группа Yurcash ждет зрительского вердикта

Хто найголовніший конкурент на проекті

Конкурент – слово погане для музики, і в музиці не має бути конкурентів. Виступати — це щастя, а не спорт. У кожного з усіх 12 учасників є свої сильніші сторони, свої фішки. Можливо, хтось із конкурсантів нас спочатку вважав мажорами, приперлися, заслужені артисти. Зараз такого немає. Вони бачать, що я простий хлопчак і звичайна людина. Я навіть не відчуваю вікової чи будь-якої різниці. Я кайфую, чесно, мені дуже подобається. Я ненавиджу усі ці шоу, я про них прям писав пісні. А сам прийшов і кайфую.

Выступление Yurcash - один из самых ярких номеров вечера

Выступление Yurcash — один из самых ярких номеров вечера

Від попси до рокера: період затишшя

Я провтикав дуже багато. Я завжди писав «в стіл». У мене дуже багато пісень. Я навіть їх порахувати не можу. І, дай Бог, прийде час, коли вони зазвучать. Я дуже радію, коли мої пісні співають, переспівують, коли вони живуть. Це мої дітки.

В мене було декілька дуже вдалих пісень і Філіпу Кіркорову, і Лоліті, і зацікавилась Алла Пугачова, і Серьожка Пєнкін. Але, на жаль, наші відносини з сусідом не склались, і я просто перекрив повністю товар свій на Росію, зовсім. Жодна моя пісня не перетнула кордон з 2013 року. Хоча пропозицій було дуже багато і я, можливо, міг стати там серйозним композитором.

Це моя позиція патріота. Як можна інакше, коли в нас війна з Росією? Я ж не скриваю і кажу, що Путін ху*ло. І наб’ю морду Лободі. Це моя позиція, вона чітка і іншою не може бути. Та ж Ані Лорак, та ж Таісія Повалій. Я не хочу, щоб вони сюди поверталися, я вважаю їх зрадниками. У повному і прямому розумінні цього слова.

У Юрко Юрченко нет отбоя от поклонниц

У Юрко Юрченко нет отбоя от поклонниц

Ранее мы рассказывали о жизни «Х-Фактора» за кулисами. Мы открыли несколько секретов из тех, которые для обычного телезрителя не видны с экранов телевизора.

Маргарита Хорунжая

Видео: Андрей Райский и Виталий Куздровский

Наверх