Динамо на жилах вирвало перемогу у матчі з СК Дніпро-1

Київське Динамо з рахунком 2:1 перемогло СК Дніпро-1 у матчі 26-го туру УПЛ у суботу 27 квітня, забивши вирішальний м’яч наприкінці поєдинку

Адамюк, Шапаренко
Адамюк та Шапаренко ведуть боротьбу за м'яч

Київське Динамо у меншості вирвало перемогу над СК Дніпро-1. Матч 26-го туру УПЛ відбувся у Дніпрі у суботу 27 квітня і закінчився поразкою СК Дніпро-1 з рахунком 1:2. Динамо продовжує вести боротьбу за перемогу у чемпіонаті України.

Команди ледь встигли розігрітись, як матч довелося перервати. На 15-й хвилині поєдинку У Дніпрі пролунав сигнал повітряної тривоги. Футболісти, судді і весь технічний персонал пішли в укриття.

Гра продовжилась приблизно через 45 хвилин. Команди по черзі володіли ініціативою, але небезпечних моментів майже не створювали. А перед перервою СК Дніпро-1 відкрив рахунок. Михавко не встиг за Гуцуляком, форвард СК Дніпро-1 корпусом відтіснив Попова і підсік м’яч над Бущаном.

Динамо відігралось на початку другої половини зустрічі. Кабаєв підібрав м’яч у штрафному майданчику Дніпра-1 і пробив під поперечину. Тренер Динамо Олександр Шовковський кинув у бій свіжі сили, випустивши Волошина, Бражка, а трохи згодом і Дячука. Наставник СК Дніпро-1 Юрій Максимов з замінами не поспішав.

На 88-й хвилині Динамо залишилось у меншості. Тимчик пішов у підкат ззаду і побачив перед собою червону картку. Втім відсутність одного гравця не завадило Динамо вирвати перемогу. На початку компенсованого часу кияни провели стрімку атаку, яку влучним ударом завершив Ванат. СК Дніпро-1 міг відігратись, але голкіпер Динамо Бущан двічі врятував свою команду.

• СК Дніпро-1 – Динамо 1:2;
    Голи: Гуцуляк, 43 – Кабаєв, 49, Ванат, 90+1.

Попередження: Сарапій, 33, Мірошніченко, 73, Сваток, 90+1, Гаджиєв, 90+4, Горбунов, 90+5 - Шапаренко, 44, Андрієвський, 47, Ярмоленко, 52, Дячук, 72

Вилучення: Тимчик, 88.

СК Дніпро-1: Волинець, Адамюк, Сарапій, Сваток, Пасіч, Рубчинський (Горбунов, 85), Бабенко, Мірошніченко (Гаджиєв, 90+2), Очеретько, Лєднєв, Гуцуляк.

Динамо: Бущан, Вівчаренко, Попов, Михавко (Дячук, 66), Тимчик, Ярмоленко (Волошин, 59), Шапаренко (Шепелєв, 82), Андрієвський (Бражко, 59), Кабаєв (Супряга, 82), Буяльський, Ванат.

"Зробили ще один важливий крок, а розуміння цієї перемоги прийде згодом. Головне, що ми залишаємось у грі. Я вдячний хлопцям за терпіння та старання. У першому таймі були моменти, але припустилися дитячої помилки в обороні. Не сказати, що нам багато вдавалося, але ми грали проти команди, яка претендує на медалі.

Швидко забили гол у другому таймі та дотиснули суперника. Шалена кінцівка – і пенальті, який, як я вважаю, був, і вилучення, і гол. Потрібно перемагати в турах, що залишилися. Наприкінці були емоції, але ми впоралися", – сказав Шовковський.

Раніше Інформатор повідомляв, що Ліверпуль знайшов заміну Юргену Клопу. У наступному сезоні команду очолить нинішній тренер Феєнорда Арне Слот. Ліверпулю доведеться заплатити Феєнорду рекордну для Нідерландів компенсацію.

Також ми розповідали, що матч Першої ліги Металіст – Кремінь привернув увагу голови Комітету з етики та чесної гри УАФ. Перевірку проведуть за фактом можливого впливу (маніпулювання) на результат офіційного спортивного змагання. Кремінь вів в рахунку, але залишився у меншості і програв 1:2. У клубі хочуть провести власне розслідування.

А ось у цьому відео Інформатор розповів про найзірковіших в історії Шахтаря за часів незалежності України гравців під номером "10". З цим номером на футболці у Шахтарі грали і відомі на весь світ бразильські легіонери і не менш зіркові українці. Ми розкажемо і про легендарних, і про скандальних футболістів. Всі вони залишили свій слід в українському футболі і зробили внесок в успіхи Шахтаря. Приєднуйтесь до перегляду відео та діліться своїми враженнями у коментарях.