Зелена зона замість МАФів: на столичній Оболоні з’явився новий сквер

Територію біля станції метро Оболонь, що займає майже 700 кв м, нині прикрашають квіти, дерева, рослини та затишні зони відпочинку

Оболонь МАФ сквер
Замість безладу, сміття та десятків старих кіосків після завершення демонтажних робіт на місці "вічної торгівлі" з'явився маленький парк

На Оболоні в Києві стало ще однією зеленою зоною більше. До того ж, з’явилася вона там, де десятиріччями було “царство кіосків”, а саме - поруч зі станцією метро “Оболонь”. Нині чимале місце на звільненій від ни території займають, на щастя, не МАФи “нового зразка”, як побоювалися місцеві мешканці, а новий сквер.

Про зону відпочинку, де нині панують лише осінні квіти і немає жодних споруд, повідомив керівник Департаменту територіального контролю Михайло Буділов. Територію з першого погляду важко впізнати, хіба що за орієнтиром - верблюди на ТРЦ. Адже виросло, ймовірно, не одне покоління оболонців, які пам’ятають тут кіоски, що, здається, були завжди.

“Новий сквер - замість безладу, сміття та десятків старих кіосків. Ще зовсім недавно ця ділянка була щільно заставлена тимчасовими спорудами. Після демонтажу КП УЗН Оболонського району створило тут нову зелену зону. Так і має виглядати простір біля метро - відкритий, зелений і чистий”, - зазначив Буділов.

Нині тут молоді дерева, ціле поле хризантем, декоративні кущі та багаторічники. На території встановили дерев'яні лави в оточенні декоративних рослин та злаків. Загалом, на місці, яке займали 32 кіоски, розбита зелена зона загальною площею майже 700 кв м. До ресі, за тим же принципом наступного року планується зробити зелену зону біля станції метро “Тараса Шевченка”.

На Виноградарі приберуть під 300 МАФів, а у парку Муромець - магазин з дуже токсичними власниками

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що у Києві розпочався демонтаж тимчасових споруд на проспектах Василя Порика та Свободи у мікрорайоні Виноградар. Йдеться про одну з найбільших торговельних локацій у цьому мікрорайоні, де планується прибрати близько 300 МАФів. В більшості з них або зовсім відсутні дозвільні документи, або вони вже не відповідають вимогам.

Також ми розповідали, що у Києві прокуратура вимагає демонтувати ще одну будівлю, зведену на громадській землі без жодних дозвільних документів. Йдеться про споруду велопрокату та магазину у парку Муромець, що на Трухановому острові. Будівля розташована поряд з "бізнес-імперією" X-Park, що належить друзям Віталія Кличка, втім, належить іншим бізнесменам, і навіть фігурує у справі про пособництво країні-агресору.

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити