Закінчення серійних злочинів: у Києві судитимуть іноземців за крадіжки сигарет на 740 тисяч

Фігуранти зламували кіоски у Дніпровському районі та виносили тютюнову продукцію

тютюн сигарети електронки
Закінчення серійних злочинів: у Києві судитимуть іноземців за крадіжки сигарет на 740 тисяч. Фото: Національна поліція України

 У вівторок, 14 квітня 2026 року, перед судом постануть двоє іноземців, яких підозрюють у серії крадіжок тютюнових виробів. Злочини сталися у Дніпровському районі столиці, де зловмисники проникали до кіосків і викрадали сигарети. Загальна сума збитків перевищила 740 тисяч гривень. Обвинувальні акти вже скеровано до суду, підозрюваним загрожує до восьми років ув’язнення.

За даними слідства, фігуранти діяли за заздалегідь узгодженим планом. Вони обирали торговельні кіоски у Дніпровському районі, після чого у нічний час зламували дверні замки та проникали всередину приміщень. Основною “ціллю” були тютюнові вироби - зловмисники швидко збирали сигарети та залишали місце злочину. Один із підозрюваних, як встановили правоохоронці, причетний ще щонайменше до чотирьох аналогічних епізодів.

У березні 2026 року поліцейські затримали обох чоловіків одразу після чергової крадіжки. Тоді вони винесли з кіоску продукцію на суму понад 740 тисяч гривень. Дії обвинувачених кваліфікували за ч. 4 ст. 185 КК України - крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану. Наразі розслідування завершено, і справу передано до суду.

Закінчення серійних злочинів: у Києві судитимуть іноземців за крадіжки сигарет на 740 тисяч. Фото: Національна поліція України
Закінчення серійних злочинів: у Києві судитимуть іноземців за крадіжки сигарет на 740 тисяч. Фото: Національна поліція України

У Бучі шахраї привласнили 35 млн гривень, зібрані ветеранами та переселенцями на житло

У Бучі, яка досі відновлюється після окупації, викрито масштабну аферу зі збором коштів нібито на будівництво житла - серед жертв виявились ветерани та внутрішньо переміщені особи. Раніше Інформатор повідомляв про схожу схему будинкового кооперативу у столиці. Люди платили сотні тисяч гривень за квартири, яких вони так і не отримали, - жоден об'єкт в експлуатацію не ввели. Слідство встановило 66 потерпілих, загальна сума збитків перевищила 35,5 млн гривень.

Раніше Інформатор писав, що іноземець і харків'янин обікрали квартиру киянки на Троєщині на пів мільйона: обом загрожує в'язниця. Оперативники столичної поліції викрили серійних квартирних злодіїв, які за допомогою відмичок проникли до помешкання мешканки Троєщини та вкрали ювелірні коштовності на майже 500 тисяч гривень. Квартирні крадіжки не вщухають у столиці: лише днями Інформатор повідомляв про крадіжку з підпалом авто у Дніпровському районі Києва. У новому епізоді фігурують двоє чоловіків - 31-річний іноземець та 42-річний уродженець Харкова, обидва раніше вже притягувались до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини. За вчинене їм загрожує до восьми років позбавлення волі.

Інформатор-Київ у Telegram

Image
Швидко пояснимо, що відбувається у столиці

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити