"Ви не уявляєте, хто ми": працівник департаменту Нацполіції влаштував розбірки з бізнесменом у ресторані Києва

Читать на русском

Стверджується, що поліцейський зайняв столик бізнесмена у ресторані та погрожував йому, зокрема, своєю посадою

Читать на русском
Скандал Манасян
Поліцейський Манасян Віталій (зліва) погрожував бізнесмену Максиму Шкілю (справа)

Стверджується, що поліцейський зайняв столик бізнесмена у ресторані та погрожував йому, зокрема, своєю посадою

Бізнесмен Максим Шкіль розповів про конфлікт, який стався з ним у київському ресторані GoodWine. Головний "героєм" інциденту виявився працівник департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Манасян Віталій. Він зайняв заброньований стіл Шкіля. На додачу Манасян та його супутниця погрожували Шкилю.

Про це Шкіль написав на своїй сторінці у фейсбуці. За його словами, це сталося у неділю зранку, 21 квітня.

"Неділя 9:30 ранку, ресторан Гудвайн. Ситуація сьогодні: заздалегідь замовив стіл. Приходжу, адміністратори кажуть - за стіл, який ви бронювали, сів інший мужчина. Незважаючи на те, що стояв резерв, ми підійшли і ввічливо пояснили, що стіл заброньовано. На що матом почули: вы две дуры, здесь сидеть буду я. Після чого відвідувач резерв відкинув і сів за стіл", - розповідає Шкіль.

За словами Шкіля, після того, як з цим гостем ресторану переговорили, він почав розповідати, що не встане. Також почав погрожувати, окреслюючи перспективу, що буде з бізнесменом.

"Коли люди за сусіднім столом почали критично обговорювати поведінку цього відвідувача, дівчина, яка сиділа з ним каже: вы даже не представляете, кто мы… Розмова закінчилась тим, що нам всім було змальовано наше майбутнє і пара з погрозами пішла", - пише Шкіль.

Він додав, що йому стало цікаво, хто ж цей "герой". Він виявився працівником департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, звати чоловіка Манасян Віталій.

"Працівник поліції, який їздить на Ауді RS 6, снідає в Гудвайні і окреслює перспективу нашого майбутнього, а для тих хто не відразу розділяє його переконання, пояснює більш "літературною українською мовою" з російським діалектом. Можу сказати одне - що це приклад ганьби високого звання поліцейський і таким працівникам не має бути місця в системі правопорядку", - підсумував Шкіль.

Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України - це міжрегіональний територіальний орган у складі кримінальної поліції Національної поліції України, який бере участь у реалізації державної політики з питань боротьби з організованою злочинністю та здійснює оперативно-розшукову діяльність. Департамент створили 9 жовтня 2019 року.

Наразі в Департаменті скандал з участю свого працівника не коментували. Проте, з'явилася реакція суспільства. Зокрема, співзасновник monobank Олег Гороховський вимагає звільнення Манасяна.

"Виженіть його! Ніхто не має права поводитися як тварина. Якщо він хоче кинути виклик суспільству - суспільство дуже легко покаже йому його місце у свинарнику. Часи, коли така поведінка сходила з рук минули і ніколи не повернуться", - написав банкір.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.