У Києві безробітний серед білого дня пограбував пенсіонера

Чоловік відібрав пенсію у 85-річного дідуся, втім, літній чоловік звернувся по допомогу до правоохоронців, і ті за лічені хвилини розшукали нападника

Грабіжник затримання гроші
Зловмисник пограбував дідуся на вул. Героїв полку "Азов", і його невдовзі затримали. Фото: поліція Києва

Днями на вулиці Героїв полку "Азов", що у Оболонському районі Києва, стався цинічний злочин. Невідомий відібрав пенсію у 85-річного дідуся. Літній чоловік звернувся по допомогу до правоохоронців, і ті за лічені хвилини розшукали нападника.

Як розповіли у поліції Києва, на місце події виїхала слідчо-оперативна група та співробітники карного розшуку. З’ясувалось, що того дня дідусь, щойно отримавши пенсію у поштовому відділенні, прямував додому.

По дорозі на нього ззаду накинувся зловмисник, вирвав пакет із документами та понад 11 тисячами гривень пенсії, після чого втік у невідомому напрямку. Оперативники спільно з аналітиками кримінального аналізу встановили особу нападника за допомогою камер відеоспостереження.

Ним виявився 41-річний безробітний мешканець Оболонського району. Правоохоронці вилучили у нього викрадені гроші. Слідчі повідомили чоловік про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу — грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Йому загрожує від семи до 10 років тюрми. Суд взяв підозрюваного під варту.

Дев'ять з десяти пенсіонерів у Києві отримують виплати на картки

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що станом на 25 червня 2025 року київським пенсіонерам спрямували на фінансування виплат 6715,7 млн грн. З них через відділення поштового зв'язку АТ "Укрпошта" сплатили менше, ніж десяту частину - 586,7 млн грн. Значно більший обсяг виплат отримують пенсіонери через банківські установи.

А ще, ми розповідали, що на Київщині від пожежі, що сталася 7 липня 2025 року, загинув 89-річний мешканець села Карапиші, що у Миронівській громаді. За попередніми даними, пенсіонер міг загинути через необережне поводження з електроприладами. Втім, остаточні висновки щодо причини займання ще мають надати у ДСНС.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити