Тігрюля досі лежить:що відбувається з тигрицею з Борисполя, яка постраждала від ракетного удару

Задні кінцівки тварини почали потроху рухатися, що дає ветеринарам привід для оптимізму

Порятунок тигриці
Очільниця Центру порятунку тварин Наталія Попова піклується про Тігрюлю

Ветеринари роблять все можливе, щоб вилікувати тигрицю на ім’я Тігрюля, що знаходиться в Центрі порятунку диких тварин в Борисполі. Тварина постраждала під час ракетної атаки рф у суботу, 11 листопада, вдарившись об решітку клітки. Як повідомляє УП.Життя, в лікарів є підстави для оптимізму.

«Ми й лікарі робимо все можливе. Зараз тигриця отримує протизапальну, знеболювальну терапію. Поки не встає. Але задні кінцівки почали трохи рухатися, що дає надію на те, що все-таки хребет цілий, - кажуть у Центрі. - Зараз потрібен спокій, а далі лікарі будуть ухвалювати рішення щодо подальших дій. Можливо МРТ, можливо КТ».

У Центрі додають, що працівники постійно викликають ветеринарів, що стежать за станом здоров’я Тігрюлі. Раніше вони припускали, що тварина травмувала задні кінцівки або навіть хребет. Інші тварини під час вибуху сильно не постраждали, за виключенням одного з левів, що також утримується в установі.

«Ще один лев теж травмувався. Напевно, вдарився об решітку, тому що у нього кров з носа йшла хвилин 40. Але все гаразд…(Інші тварини) пережили важкий стрес, але фізично не постраждали», - підкреслили у Центрі порятунку диких тварин.

Пауза тривала майже 2 місяці

Зазначимо, що внаслідок атаки рф зранку у суботу, 11 листопада, низка будинків у Київській області отримала пошкодження. Постраждалих наразі немає. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

За словами начальника Київської міської військової адміністрації Сергія Попка, зс рф спробували нанесли ракетний удар по Києву після 52-денної паузи. За його даними, близько 08:00 ворог здійснив запуск балістичної ракети типу "Іскандер" в напрямку української столиці. Сили ППО знищили її на підльоті до столиці.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ