Світло за графіком: на Київщині замість екстрених запровадили стабілізаційні відключення електроенергії

Після ранкових аварійних відключень, спричинених нічною атакою РФ, в області діють погодинні графіки знеструмлення - деякі черги залишаться без світла двічі на добу

відключення  свіла ДТЕК графік
Перехід до погодинних графіків здійснено з метою заживлення довготривало знеструмлених споживачів у Київській області

У Київській області екстрені відключення світла замінили на стабілізаційні - це означає, що вимикатимуть електроенергію споживачам до кінця доби 22 жовтня за графіком. У столиці продовжують діяти екстрені знеструмлення, запроваджені після ворожої атаки в інч на 22 жовтня 2025 року. А ось Київщина за командою Укренерго переходить до стабілізаційного графіка.

Про це йдеться в офіційному повідомленні ДТЕК Київські регіональні електромережі. У компанії пояснюють, що зміна екстрених відключень на стабілізаційні відбулася з метою заживлення довготривало знеструмлених споживачів у Київській області. Згідно з погодинним графіком, у деяких чергах електропостачання буде вимикатись двічі протягом доби, в інших - один раз або взагалі не планується.

Згідно з графіком:

Черга 1.1 — світло буде відсутнє до 15:30 та з 22:30 до 00:00.
Черга 1.2 — знеструмлення до 15:30.
Черга 2.1 — електроенергії не буде до 15:30 та з 22:30 до 00:00.
Черга 2.2 — без світла з 22:30 до 00:00.
Черга 3.1 — знеструмлення з 15:30 до 19:00.
Черга 3.2 — світло вимкнуть з 15:30 до 19:00.
Черга 4.1 — відключення з 15:30 до 19:00.
Черга 4.2 — електропостачання буде присутнє увесь день.
Черга 5.1 — без світла з 19:00 до 22:30.
Черга 5.2 — також з 19:00 до 22:30.
Черга 6.1 — світло буде відсутнє з 19:00 до 22:30.
Черга 6.2 — електроенергія будет весь день.

графік 1

графік 2Дізнатися свою чергу за адресою можна в чат-боті ДТЕК в Telegram або на сайті ДТЕК в Київській області, ввівши назву свого населеного пункту та вулицю. Тим часом, в Укренерго зазначили, що одночасно з дією стабілізаційних відключень на Київщині, в інших регіонах України з 16:00 до 22:00 вводяться графіки обмеження потужності для промислових споживачів. Це пов’язано з наслідками попередніх обстрілів та необхідністю зниження навантаження на енергосистему.

“Укренерго” нагадує: ситуація в енергосистемі залишається напруженою, і до кінця доби важливо ощадливо споживати електроенергію. Тих, в кого є світло, просять обмежити користування потужними приладами.

Ворог б'є по столиці Шахедами: цілить у багатоповерхівки та міську інфраструктуру

Нагадаємо, Інформатор писав, що внаслідок атаки на Київ у ніч на середу, 22 жовтня 2025 року, у місті палають багатоповерхівки, є постраждалі та двоє загиблих. Ворог бив Шахедами - смертоносні безпілотники приземлилися в усіх трьох районах Лівобережжя міста, а також на Печерську. Влада закликає містян не поширювати світлини чи відео з наслідками ворожих ударів.

Також ми розповідали, що попередня масштабна атака на Київ сталася у ніч на четвер, 10 жовтня. Тоді столицю атакували за допомогою Шахедів та балістичних ракет. Внаслідок атаки у місті почалися пожежі, а одразу в декількох районах столиці вимкнулося чи почало блимати світло. Разом з тим, у Печерському, Голосіївському районі та на Подолі сталося падіння уламків БпЛА, станом на 3:00 у Києві було п'ятеро постраждалих, втім, влада повідомила про вже нові пуски балістичних ракет.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити