Стрілянина у Святошинському районі: у Києві затримали водія Volkswagen

У столиці поліція затримала 46-річного чоловіка, який почав стріляти на вулиці Мрії. За даними слідства, ніхто не постраждав, а інцидент кваліфікували як хуліганство - підозрюваному загрожує до семи років ув'язнення

У Києві розшукали та затримали стрільця
Постріли чули серед білого дня

У столиці правоохоронці затримали водія, який відкрив стрілянину посеред вулиці у Святошинському районі. На щастя, внаслідок інциденту ніхто не постраждав. А зловмиснику вже повідомили про підозру за статтею хуліганство.

Інцидент стався у п’ятницю, 1 травня, коли до поліції надійшло повідомлення про стрілянину на вулиці Мрії у Святошинському районі Києва. За попередніми даними, невідомий чоловік, перебуваючи за кермом автомобіля Volkswagen Caddy, здійснив кілька пострілів у публічному місці.

Оперативники Святошинського управління поліції оперативно встановили особу ймовірного порушника та затримали його в одному з населених пунктів Київської області. Ним виявився 46-річний місцевий мешканець.

Затримання підозрюваного у Святошинському районі столиці
Затримання підозрюваного у Святошинському районі столиці

Під час обшуку транспортного засобу підозрюваного правоохоронці не виявили зброї, з якої могли бути здійснені постріли. За фактом події слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України - хуліганство. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.

Стрілку загрожує до 7 років позбавлення волі
Стрілку загрожує до 7 років позбавлення волі

Наразі тривають слідчі дії. Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту.

Стрілянина у столиці подекуди завершується смертельними терактами

Це вже не перший випадок стрілянини у столиці за останній час. Так, 18 квітня у Голосіївському районі Києва стався збройний напад. Невідомий відкрив вогонь по перехожих, після чого забарикадувався у супермаркеті "Велмарт", взявши заручників. Унаслідок того інциденту загинули семеро людей, стрілка ліквідували. 

Ще один випадок трапився 22 квітня у Дарницькому районі. Там двоє чоловіків посварилися через пішохідний перехід, і конфлікт завершився стріляниною. Один із учасників отримав поранення та був госпіталізований.

Стежте за нами у Viber

Image
Оперативні новини та розбори: Україна, світ, війна. Підпишиться👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити