Щипав за обличчя, бив і кусав малюків: біля Києва затримали наркозалежного бузувіра

У місті Фастів на Київщині поліцейські затримали чоловіка, який дуже дивно поводився з дітьми своєї співмешканки: з'ясувалося, що він зловживав амфетамінами

Побиття дитини Фастів
Чоловік сильно бив дво- і трирічних дітлахів співмешканки. Фото: ілюстративні

У Фастові на Київщині правоохоронці затримали чоловіка, який протягом кількох місяців знущався з двох малолітніх дітей своєї співмешканки. Він щипав малюків за обличчя, навіть бив та кусав дітлахів. З'ясувалося, що чоловік має поведінкові відхилення через зловживання амфетамінами - на нього чекатиме психіатрична експертиза.

Про затримання дивака, що збиткувався з малолітніх дітей своєї співмешканки, повідомив у соцмережах начальник слідчого управління ГУНП в Київській області Сергій Болвінов. Безробітня мати трирічного хлопчика й дворічної дівчинки почала стосунки з чоловіком, який також ніде не працює, у другій половині 2025 року, каже він. Восени чоловік став поводити себе дивно.

"Ще в листопаді минулого року він почав нападати на малюків – щипав за обличчя, перевертав за ноги головою донизу та жорстоко бив. Матір він залякував, вона боялася заступитися за дітей. До поліції звернулися родичі. Після цього заяву вже написала і матір, розповіла про все, що відбувалося", - розповів Болвінов.

У ході слідства з’ясувалося, що чоловік зловживав амфетамінами. Йому обов’язково проведуть психіатричну експертизу. Наразі підозрюваний перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Обох дітей вилучили з родини та госпіталізували. За інформацією поліції, загрози їхньому життю немає, медики надають необхідну допомогу. Серйозних травм у дітей не виявили, однак на їхніх тілах і обличчях зафіксували численні синці.

Чоловікові вже повідомили про підозру за фактом катування малолітніх дітей. Йому загрожує до десяти років позбавлення волі.

Дивні люди: син відлупцював батька й бабусю сковорідкою, а п'яничка захопив пістолет у маркет

Нагадаємо, днями Інформатор писав, що у Подільському районі Києва правоохоронці затримали чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння погрожував відвідувачам і працівникам супермаркету пістолетом. За скоєне йому загрожує до семи років позбавлення волі. Інцидент стався в одному з продуктових магазинів на вулиці Івана Кавалерідзе.

А ще, ми розповідали про невдаху, який відлупцював власного батька й бабусю сковорідкою. Тепер йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити