Побив тітоньку каструлею: на Київщині затримали племінника-негідника

Під час побутової сварки чоловік раптово схопив каструлю із довгим тримачем та завдав близько п'яти ударів у голову власній тітці: у результаті старенька опинилася у лікарні, а самого негідника затримала поліція

Побиття Київська область каструля
Чоловік вдарив стареньку в голову близько п'яти разів - у результаті тітку ушпиталили із небезпекою для життя. Фото: ГУ Нацполіції на Київщині

На Київщині днями стався побутовий конфлікт, під час якого племінник завдав власній 80-річній тітці не менше п'яти ударів металевою каструлею по голові. Жінку довелося ушпиталити із тяжкими тілесними ушкодженнями - удари виявилися дуже сильними. А самому нападнику нині загрожує позбавлення волі строком до 8 років.

Про конфліктну ситуацію розповіли в ГУ Нацполіції на Київщині. Інцидент стався днями у селі Здорівка, що входить до Васильківської територіальної громади у Обухівському районі. Під час побутової сварки чоловік схопив металеву каструлю з держаком і завдав власній 80-річній тітці не менше за 5 ударів у голову.

Жінку з тяжкими тілесними ушкодженнями госпіталізували: її стан виявився важким, була навіть загроза для життя літньої пані. А про інцидент поліції повідомили самі медичні працівники, що приїхали на виклик. Підозрюваному вже повідомили про підозру за статтею, що передбачає до восьми років позбавлення волі.

Сам нападник нині перебуває під арештом. А металеву каструлю, якою було завдано ударів, вилучили як речовий доказ і направили на експертизу. Зауважимо, що стаття, яку інкримінують племіннику - ч.1 ст.121 - передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років, це досить "важка" стаття, яку застосовують, коли отримані потерпілим ушкодження є небезпечними для життя.

У Києві затримали шахрая та зооактивістку, яка знищувала тварин

Нагадаємо, днями Інформатор писав, що у Києві затримали шахрая, який видурив в дідуся 15 тисяч доларів за "вигаданого" сина після ДТП. Налякавши літнього чоловіка страшними наслідками аварії, аферист особисто прийшов до квартири жертви та забрав усі його заощадження.

А ще, ми розповідали, що у Київській області затримали псевдоволонтерку, яка зникла перед тим, як про жахіття, що коїлося в її будинку, стало відомо всім. У так званому притулку Вікторії Дикої в селі Кременище Київської області знайшли 51 мертвого кота і десятки живих, але виснажених тварин. Нині власниця притулку в СІЗО, їй загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією тварин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити