Мешканці Голосіївського району скаржаться на засмічення під шляхопроводом, що на перетині Голосіївського проспекту й вул. Оріхуватської
Мешканці Голосіївського району скаржаться на засмічення під шляхопроводом, що на перетині Голосіївського проспекту й вул. Оріхуватської. Пакети, клунки й непотріб лежать там вже два тижні - кажуть, що усі ці речі є здобутками безхатька, що оселився під шляхопроводом "із видом" на Голосіївський парк. Проблема очевидна - якщо не вжити заходів, невдовзі сміття й залишки їжі, що її приносить безхатько, почнуть приваблювати дику фауну.
Про проблему засміченості під шляхопроводом на Голосіївському проспекті написала киянка Олена Жукова у пабліку Голосіївського району. Вона зауважила, що сміття там лежить вже впродовж двох тижнів, і долучила фото, на якому видно пакунки, клунки й інший непотріб. Втім, виявилося, що усе це - не просто сміття, а чийсь "ареал проживання".
"Це не сміття, а тимчасове помешкання людини. Хоча він (безхатько - Ред.) там поводить себе не дуже чемно: дуже багато речей, багато бруду, їжа скрізь. Прилітають харчуватись птахи, а може, є й пацюки. Кожен має на своє місце під сонцем, але бажано підійти розповісти про правила поведінки, і такого проживання", - зауважив у коментарі киянин Сергій Тонкошкуров.
Крім того, містяни зауважили, що місцина перебуває у сфері відповідальності ЖЕО №103 (хоча, зважаючи, що йдеться все-таки про шляхопровід, - то, радше, сміття має прибрати КК "Київавтодор"). І додали, що за тиждень завершується двомісячник з благоустрою - саме час навідатись на цю локацію й прибрати непотріб.
Нагадаємо, днями Інформатор писав, що у Дарницькому районі Києва мешканці скаржаться на безхатьків, що вселилися до укриття, збудованого для їхніх потреб. Кажуть, що давно вже покинули ходити туди заради безпеки - через гори сміття, сморід і навіть шприці, що знаходять у приміщенні. З ЖЕД, що має стежити за станом укриття, отримують самі відписки, а нові "постійні мешканці" потрапляють всередину навіть попри зачинені двері: навчилися відкривати їх через вади у конструкції.
А ще, ми розповідали, що інфраструктура на Майдані Незалежності у Києві продовжує деградувати. Кияни вже давно знають про жахливий стан бруківки, якою замощена головна площа столиці, а після складної зими до цього додалися й інші проблеми. Почало відпадати гранітне облицювання парапетів, що ними обгороджена пішохідна зона, прогнило накриття фонтанів біля "оранжерей"-скляних куполів ТРЦ "Глобус". А в знаменитому переході "Труба" під площею оселилися неохайні гості.