Напали вп'ятьох - у Києві компанія жорстоко забила насмерть 58-річного чоловіка

Гурт молодиків від 18 до 34 років жорстоко розправився із 58-річним чоловіком після словесної сварки поблизу питного закладу: один з них переховувався в Одеській області, втім, усіх затримала поліція

Вбивці затримані
Прив'язали і побили на смерть - п'ятеро фігурантів під вартою

Компанія з п'яти чоловіків жорстоко побила та вбила 58-річного перехожого після словесної сварки поблизу кав'ярні в Києві - жертву прив'язали мотузкою до дерева і не зупинялися, доки чоловік не помер від травм. Подібну справу столичної поліції вже доводилося розкривати раніше: справа про замовне вбивство підприємця на Троєщині теж завершилась затриманням підозрюваного, який переховувався в Одесі. Усіх п'ятьох фігурантів нинішньої справи - віком від 18 до 34 років - оперативники затримали у процесуальному порядку. За скоєне їм загрожує довічне ув'язнення.

Тіло чоловіка виявили на березі річки по вулиці 6-лінія Садова. ГУ Нацполіції у Києві, як зазначається в офіційному повідомленні відомства, встановило, що напередодні молодики відпочивали біля кав'ярні, коли між одним із них та перехожим спалахнув словесний конфлікт. Нападники почали бити чоловіка руками, ногами та дерев'яною палицею. Відтягнувши жертву за будівлю, зловмисники прив'язали її мотузкою до дерева і продовжили побиття.

Чоловікові вдалося звільнитися і відійти до берегової лінії - однак нападники наздогнали його, повалили та знову завдали ударів. Від отриманих травм 58-річний загинув на місці. Слідство також встановило, що зловмисники намагались знищити карти пам'яті з камер відеоспостереження, встановлених на кав'ярні, аби приховати сліди злочину. Один із фігурантів встиг виїхати до Одеської області, проте і його розшукали та затримали.

Підозрюваним повідомили про злочин, що передбачає довічне

Усім п'ятьом фігурантам справи - наймолодшому 18 років, найстаршому 34 роки - загрожує довічне ув'язнення за умисне вбивство, вчинене групою осіб. Слідство встановлює всі обставини злочину та перевіряє, чи є додаткові епізоди протиправної діяльності учасників групи.

Спроба знищити відеодокази свідчить про усвідомленість дій нападників. Попри це, оперативники поліції Києва розкрили злочин у короткі строки - завдяки роботі з наявними записами та оперативному розшуку фігуранта в іншій області.

Жорстокі розправи після вуличних сутичок у столиці

Київська поліція вже має досвід розслідування групових убивств, скоєних після сутичок на вулиці. У селі Михайлівка-Рубежівка на Київщині правоохоронці розкрили резонансне вбивство: троє чоловіків виманили 33-річного іноземця на місцеве кладовище і здійснили 11 пострілів. Детальніше про цей випадок - у матеріалі про резонансне вбивство іноземця під Києвом, яке розкрили завдяки спільній роботі кількох підрозділів карного розшуку.

Суди в таких справах виносять найтяжчі вироки. У Києві громадянина Узбекистану засудили до довічного ув'язнення за 11 вбивств - затримати його вдалося після нападу на продавчиню квіткового магазину в Голосіївському районі. Ця справа показала, що вирок за серійні насильницькі злочини у столиці став прецедентом довічного покарання.

Слідкуйте за нами у Telegram

Image
Оперативні новини та разбори: Україна, світ, війна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити