Дівчина впала через необережність
У Переяславі дівчина-підліток гуляла недобудовою і впала з 9 на 7 поверх. Дитину з травмами доставили до лікарні. Про це 9 травня повідомили у Головному управлінні ДСНС у Київській області.
Інцидент стався ввечері 8 травня. До аварійно-диспетчерської служби надійшов виклик про те, що дівчина-підліток потрапила в біду в Переяславі по вулиці Петропавлівська. Прибувши на місце, рятувальники з'ясували, що під час прогулянки недобудовою, дитина 2008 року народження, через необережність впала орієнтовно з 9 на 7 поверх будівлі.
Потерпілу на ношах транспортували до карети "швидкої". За попередніми даними, у неповнолітньої закритий перелом тазу. Обставини події з'ясовуються.
16-річна дівчина впала з 9 поверху недобудови у Переяславі. Приземлилась вона на 7 поверх, а не полетіла на землю. Підлітка госпіталізували із закритим переломом тазу. pic.twitter.com/1k279mCVrA
— Інформатор (@informatorua) May 9, 2024
2 травня до поліції надійшло повідомлення про нещасний випадок у Дарницькому районі Києва. За інформацією лікарів, з вікна балкона третього поверху випала малолітня дитина. Прибувши на місце події з'ясувалось, що у квартирі знаходились батьки малолітньої, які були напідпитку і в цей момент спали. 2-річна дівчинка, граючись, самостійно вилізла на стілець на балконі та, перехилившись, випала з вікна. Лікарі госпіталізували маленьку потерпілу з матір’ю до лікарні – на щастя дитина не отримала серйозних ушкоджень.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 166 Кримінального кодексу України – злісне невиконання батьками обов’язків по догляду за дитиною. Крім того, інформацію щодо події передали до соціальних служб для здійснення контролю за сім’єю. Громадян закликають подбати про безпеку малечі:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.