Театр оперети в Києві запускає мега-рекламну кампанію для американського мюзиклу: про що мова і коли йти по квитки

Читать на русском

Театр збирається рекламувати всесвітньовідомий мюзикл "Чикаго" постерами, інформаційними роликами, і навіть з екранів ТРЦ столиці

Читать на русском
У Києві покажуть мюзикл "Чикаго"
Всесвітньовідомий мюзикл нарешті дістався України, і буде показаний у театрі оперети

Театр збирається рекламувати всесвітньовідомий мюзикл "Чикаго" постерами, інформаційними роликами, і навіть з екранів ТРЦ столиці

Національна оперета України замовляє широку рекламну кампанію для мюзиклу "Чикаго". Звіти про закупівлі відповідних послуг було опубліковано у системі ProZorro 27 березня, і йдеться про використання білбордів з постерами, інформаційного ролика про мюзикл, та навіть реклами на екранах ТРЦ столиці. Що це за мюзикл, і чому оперета готує до нього таку потужну рекламну кампанію, дізнався Інформатор.

Масштаб рекламної кампанії для мюзиклу "Чикаго" досить потужний. Так, на послуги з друку та розміщення рекламних площин до мюзиклу у квітні театр готовий сплатити 36,8 тис грн. Ще 18,8 тис він витратить на розміщення інформаційного ролика до мюзиклу на екранах ТРЦ Києва. Ще майже 15 тис грн театр витратить на послуги з розміщення інформаційного ролика до "Чикаго".

Закупівлі проводились без використання електронної системи і поспіхом - оголошення про тендер опублікували лише 22 березня, відтак, його "закрили" вже за 5 днів. Подив викликає темп підготовки до початку кампанії: про отримання ліцензії на показ мюзиклу стало відомо ще напочатку вересня 2023 року, коли новиною поділився гендиректор і художній керівник Національної оперети України Богдан Струтинський.

"Ми підписали договір і отримали ліцензію на постанову мюзиклу "Чикаго". Для нас це дуже великий виклик, оскільки це дуже популярний світовий мюзикл. Раніше нам відмовляли в таких питаннях, казали, що український ринок є невеликим. А зараз - світ відкриває Україну. Каже, що навіть не уявляв, наскільки ми відмінні від Росії, і наскільки в нас високі культура та нація", - розповідав Струтинський у вересні.

Наразі на сайті Національної оперети України немає згадки про "Чикаго". Втім, якщо зважити дати, на які призначено проведення рекламної кампанії - з початку до кінця квітня, - то можна припустити, що українська прем'єра мюзиклу відбудеться приблизно у середині квітня.

Чим відомий мюзикл "Чикаго"

Це один з найвідоміших американських мюзиклів - лібрето до нього написали Фред Ебб та Боб Фосс, а музику — Джон Кандер. У його основі — театральна п'єса Морін Даллас Воткінс "Чикаго" (1926), яка адаптувала у своєму творі огляди на кримінальні справи, що сталися в американському Чикаго протягом 1924 року.

Власне, для Бродвею саму виставу адаптували 1975 року. Тоді відбулася знаменита прем'єра, і її одразу номінували на декілька премій "Тоні". "Чикаго" не отримала жодної - однак, тим не менш, здобула популярність. У 2002 році "Чикаго" було екранізовано Робом Маршаллом, головні ролі зіграли Рене Зеллвегер, Кетрін Зета-Джонс та Річард Гір. Стрічку номінували на "Оскар" у 13 категоріях - і в шести з них вона здобула перемогу.

У "Жовтні" проведуть ще один фестиваль з ЛГБТ-тематикою

Нагадаємо, Інформатор розповідав, що кінотеатр "Жовтень" анонсував проведення ще одного фестивалю, присвяченого ЛГБТ-тематиці. У діджитал-агенції Hexagon, яка є співорганізатором, зробили прес-анонс із яскравими фото, на яких є оголені частини тіл - там і не приховують, що дехто може сприйняти це, як "провокацію". Ймовірно, така реакція можлива: минулого разу, у лютому, афіші фільму "Уроки толерантності" на цю ж тематику і фасад кінотеатру розписали гомофобними написами. А 2014 року просто під час показу фільму квір-програми фестивалю "Молодість" на ЛГБТ-тему кінотеатр підпалили - і "Жовтень" вигорів вщент.

Також ми писали, що звичайний киянин продає сторінки стародавніх рукописів. Папери потрапили до нього випадково - обидва слугували закладками у старовинній Біблії. Самі ж рукописи на автентичність не перевірялися, проте видно, що обидва писані на папері, схожому на папірус, а чорнила нагадують ті, що робилися з горіха - у давнину саме їх використовували для каліграфічного письма.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.